- درباره سریال حشاشین ؛ از کاریزمای حسن صباح تا سیاست ترور اسماعیلیه
- نقد سریال حشاشین ؛ تاج و تخت عربی یا تاریخ سازی جعلی !؟
- هنگامه قاضیانی با یک پوشش و استایل جدید (عکس)
- واکنش جالب احسان علیخانی به تصویر وایرال شدهاش (عکس)
- بلایند دیت؛ سبک جدید آشنایی یا همان روش سنتی ایرانی/ چه تیپ شخصیتی به درد بلایند دیت میخورد
- پدیده جدید هالیوود: سیدنی سوئینی کیست؟
- دزد شدیم؛ دنبال دانلود غیر قانونی هستیم، نماز هم میخوانیم!
- تیپ جذاب و شیک آزاده صمدی (عکس)
- معرفی و نقد فیلم معصوم 2024 Immaculate : ترسناک و معمایی با سیدنی سوئینی!
- بررسی و نقد فیلم شیطان وجود ندارد Evil Does Not Exist 2023 : درامِ تاملبرانگیز !
نامزدهای سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.
بهترین بازیگر نقش مکمل زن:
سحر دولتشاهی- عرق سرد
سحر دولتشاهی- چهارراه استانبول
لیلی رشیدی - عرق سرد
نگار عابدی - دارکوب
هدی زین العابدین- عرق سرد
بهترین نقش مکمل مرد:
پژمان جمشیدی - سو تفاهم
جمشید هاشم پور - دارکوب
سیامک انصاری- بمب
فرهاد اصلانی- مغزهای کوچک زنگ زده
مسعود کرامتی- چهار راه استانبول
نوید پورفرج- مغزهای کوچک زنگ زده
بهترین کارگردانی:
به وقت شام
تنگه ابوقریب
دارکوب
سرو زیر آب
مغزهای کوچک زنگ زده
کامیون
نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد
امیر جدیدی - عرق سرد - تنگه ابوقریب
امین حیایی- شعله ور
بابک حمیدیان- سرو زیر آب
رضا عطاران- مصادره
سعید آقاخانی- کامیون
نوید محمدزاده - مغز های کوچک زنگ زده
نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن
سارا بهرامی (دارکوب)
باران کوثری (عرق سرد)
شبنم مقدمی (خجالت نکش)
ماهور الوند (چهارراه استانبول)
مهناز افشار (دارکوب)
هانیه توسلی (سوتفاهم)
بهترین فیلم:
بمب
به وقت شام
تنگه ابوقریب
دارکوب
سرو زیر آب
کامیون
مغزهای کوچک زنگ زده
بهترین طراحی لباس:
بمب سارا خالدی زاده، خجالت نکش رعنا امینی،سوتفاهم سارا سمیعی، شعله ور سوسن نوروزی، مغزهای کوچک زنگ زده مارال جیرانی
طراحی صحنه:
بمب محسن شاه ابراهیمی،تنگه ابوقریب محمدرضا شجاعی، دارکوب آیدین ظریف، سرو زیر آب عباس بلوندی، سوتفاهم کیوان مقدم
بهترین چهره پردازی:
سعید ملکان تنگه ابوقریب، عباس عباسی چهارراه استانبول، فاطمه کمالی و زهرا کمالی دارکوب، مهرداد میرکیانی شعله ور، بابک اسکندری کامیون
بهترین تدوین:
مهرداد خوشبخت به وقت شام، فرزاد هوتهم دارکوب، بهرام دهقانی و محمد نجاریان عرق سرد، مصطفی خرقه پوش کامیون،مهدی سعدی مغزهای کوچک زنگ زده
بهترین صدابرداری:
ایرج شهزادی بمب، به وقت شام، رشید دانشمند تنگه ابوقریب، مهراد ملکوتی سوتفاهم،مهرداد ملکوتی مغزهای کوچک زنگ زده
بهترین صداگذاری:بهمن بنی اردلان امپراتور جهنم، علیرضا علویان به وقت شام، امیرحسین قاسمی تنگه ابوقریب،
بهترین فیلمبرداری:
محمود کلاری، حمید خضوعی ابیانه تنگه ابوقریب، علیرضا زرین دست سرو زیر آب، فرشاد محمدی عرق سرد، پیمان شادمانفر مغزهای کوچک زنگ زده
لینک کپی شد
نظر شما