:::Noandish.com::: اعلام نتايج انتخابات مجلس دهم و خبرگان پنجم در سراسر كشور / حضور پررنگ "اصلاح طلبان" در مجلس دهم / گرایش منتخبان مجلس دهم (+جدول)
کد خبر: ۳۸۶۷۶
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۰
تعداد نظرات: ۱۶ نظر
گزارش لحظه به لحظه...
نامزد مورد حمايت اصلاح طلبان، جايگرين نماينده عضو جبهه پايدارى شد / پيروزى نامزد مورد حمايت "اصلاح طلبان" در تفت و ميبد /نماینده مردم لردگان در مجلس مشخص شد / پيروزى نامزد مورد حمايت "اصلاح طلبان" در "تاكستان" / نمايندگان "زاهدان" ، "فردوس" و "سراوان" مشخص شدند

نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک آرایش سیاسی بر این اساس است. لازم به ذکر است که اسامی که علامت( * ) دارند بصورت غیر رسمی می باشد:

استان آذربایجان شرقی

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کرسی مجلس

اصولگرا

اصلاح‌طلب

مستقل

 دور دوم

  تبریز و آذرشهر و اسکو

۶

 علیرضا بیگی* 

مسعود پزشکیان*

   

 

  اهر و هریس

۱

   

 

   

 

  بستان آباد

۱

   

 

   محمد وحدتی هلان

 

  بناب

۱

   ضیاءالله اعزازی

 

   

 

  سراب

۱

   

مجید نصیرپور

بوسف داوودی  

دور دوم

  شبستر

۱

  علی علی لو

 

معصومه آقاپور  

دور دوم

  کلیبر و بخش هوراند

۱

   قلی الله قلی زاده

 

   

 

  مراغه و عجب شیر

۱

   

 

مهدی دواتگری

محمدعلی حسین زاده 

دور دوم

  مرند و جلفا

۱

   

کریم شافعی

   محمد حسن نژاد

دور دوم

  ملکان

۱

   

 

   سلمان خدادادی

 

  میانه

۲

   یعقوب شیویاری

 

   فردین فرمند

 

  هشترود و چار اویماق

۱

   

 

   سید حمزه امینی

 

  ورزقان

۱

   رضا علیزاده

 

   

 

  استان آذربایجان غربی

  ارومیه

۳

نادر قاضی پور*  

 

   

 

  بوکان

۱

   

 قسیم عثمانی

   

 

  پیرانشهر و سردشت

۱

رسول خضری  

 

   

 

  خوی و چایپاره

۱

تقی کبیری 

 

   

 

  سلماس

۱

   رسول جلایر

 

   شهروز برزگر

دور دوم

  ماکو و چالدران و پلدشت و شوط

۱

اکبرزاده  

شریف پور

   

دور دوم

  مهاباد

۱

   محمودزاده

 

   

 

  میاندوآب و شاهین دژ و تکاب

۲

   عیسی زاده

هاشمی

محبی نیا

میرزایی

   

دور دوم

  نقده و اشنویه

۱

   

عبدالکریم حسین زاده

   

 

استان اردبیل

  اردبیل و نمین و نیر

۳

   

 

   

 

  پارس آباد و بیله سوار

۱

   

 

ایرج بیگدلو
شکور پورحسین

دور دوم

  خلخال و کوثر

۱

   

 

بشیر خالقی  

 

  گرمی

۱

   

 سید حمایت میرزاده

   

 

  مشکین شهر

۱

   

 

  ولی ملکی

 

  استان اصفهان

  اصفهان

۵

   

 

   

 

  اردستان

۱

سیدصادق طباطبائی نژاد  

 

   

 

  شاهین شهر و میمه و برخوار

۱

حسینعلی   حاجی دلیگانی

 

   

 

  خمینی شهر

۱

   سیدمحمد جواد ابطحی

 

   

 

  سمیرم

۱

بهروز جعفری

اصغر سلیمی 

 

   

دور دوم

  شهرضا و سمیرم سلفی

۱

   محمدرضا آقایی

 

   محمودی

دور دوم

  فریدن، چادگان و فریدونشهر

۱

اکبر ترکی  

 

   

 

  فلاورجان

۱

  سید ناصر موسوی لارگانی

 

   

 

  کاشان و آران بیدگل

۱

سید جواد ساداتی نژاد 

 

   

 

  گلپایگان و خوانسار

۱

   

علی بختیار

   

 

  لنجان

۱

محسن کوهکن

 

   

 

  مبارکه

۱

   

 

    زهرا سعیدی

 

  نائین و خور و بیابانک

۱

   

 

   عباسعلی پور بافرانی

 

  نجف آباد و تیران و کرون

۱

  ابوالفضل ابوترابی *

 

   

 

  نطنز و بخش قمصر

۱

   

 

   مرتضی صفاری نطنزی

 

استان البرز

کرج2    
ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد (هشتگرد)1محمود بهمنی*   

  استان ایلام

  ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران

۲

   

جلال میرزایی*

   سارا فلاحی *

سلام امینی*

لطیف صادقی*

دور دوم

  دهلران و دره شهر و آبدانان

۱

   

 

   شادمهر کاظم زاده*

علی محمد محمدی*

دور دوم

  استان بوشهر

  بوشهر و گناوه و دیلم

۱

   

عبدالحمید خدری*

   

 

  دشتی و تنگستان

۱

  سید کمال الدین شهریاری

 

   

 

  دشتستان

۱

   

محمدباقر سعادت*

   

 

  کنگان و دیر و جم

۱

   

 

سکینه الماسی  

 

  استان تهران

  تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر

۳۰

   

 

   

 

  پاکدشت

۱

   

محمد قمی

   

 

  دماوند و فیروزکوه

۱

   احمد رسولی نژاد

قاسم میرزایی نیکو

   

دور دوم

  رباط کریم

۱

   

 

   

 

  شهریار

۱

   

 

حسین گروسی*  

 

  ورامین

۱

سیدحسین نقوی حسینی*  

 

   

 

  استان چهارمحال و بختیاری

  شهرکرد

۱

   

 

 اردشیر نوریان* 

 

  اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار

۱

   

 

   

 

  بروجن

۱

   

 

   خدیجه ربیعی

علی نادری

 دور دوم

  لردگان

۱

   

 

    محمد خالدی

 

  استان خراسان جنوبی

  بیرجند و درمیان

۱

سید محمدباقر عبادی  

 

   

 

  نهبندان و سربیشه

۱

نظر افضلی 

 

   

 

  قائنات

۱

   فرهاد فلاحتی

 

   

 

  فردوس و سرایان و طبس

۱

محمدرضا امیرحسنخانی  

 

 

 

  استان خراسان رضوی

  مشهد و کلات

۵

   

 

   

 

  تربت جام و تایباد

۱

   

جلیل رحیمی

  

 

  تربت حیدریه و مه و لات

۱

   ابوالقاسم خسروی

سعید باستانی

 

دور دوم

  چناران و بینالود

۱

   محمد دهقان

 

   

 

  خاف و رشتخوار

۱

   

محمود نگهبان سلامی

   

 

  درگز

۱

   

حاتمیان

   

 

  سبزوار و جغتای و جوین

۲

   

رمضان علی سبحانی فر

مقصودی  

 

  فریمان، سرخس، احمدآباد

۱

  احسان قاضی زاده*

 

   

 

  قوچان و فاروج

۱

 

هادی شوشتری

   

 

  کاشمر و خلیل آباد و بردسکن

۱

   

بهروز بنیادی

   

 

  گناباد و بجستان

۱

   حمید بنایی

 

   

 

  نیشابور و تخت جلگه

۲

 هاجر چنارانی 

حمید گرمابی

   

 

  استان خراسان شمالی

  اسفراین

۱

   هادی قوامی

 

   

 

  شیروان

۱

عبدالرضا عزیزی

 

  

 

  بجنورد و مانه و سملقان و جاجرم

۲

   

علی اکبری

علی قربانی

   

 

  استان خوزستان

  اهواز

۳

   

 

   

 

  آبادان

۳

   

 

   

 

  اندیمشک

۱

   فریدون حسنوند

 

   

 

  ایذه و باغملک

۱

   

 

   

 

  بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان

۱

   

 

   

 

  بهبهان

۱

   

محمودرضا ضرغامی

  حبیب الله کشت زر

دور دوم

  خرمشهر

۱

   

 

   عبدالله سامری

 

  دزفول

۱

عباس پاپی  

 

   

 

  دشت آزادگان و هویزه (سوسنگرد)

۱

   قاسم ساعدی

 

   

 

  رامهرمز و رامشیر

۱

اقبال محمدیان  

 

   

 

  شادگان

۱

 مجید ناصری نژاد

 

   

 

  شوش

۱

   سید راضی نوری

 

   

 

  شوشتر و گتوند

۱

سهراب گیلانی*  

 

   

 

  مسجد سلیمان و لالی و هفتگل و اندیکا

۱

علیرضا ورناصری  

 

  علی عسکر ظاهری 

دور دوم

  استان زنجان

  زنجان و طارم

۲

   

 

   

 

  ابهر و خرمدره

۱

   

 

   

 

  خدابنده (قیدار)

۱

   

 

سید البرز حسینی

احمد بیگدلی 

دور دوم

  ماهنشان و ایجرود

۱

   

 

   

 

  استان سمنان

  سمنان و مهدی شهر

۱

   

احمد همتی

   

 

  دامغان

۱

   

 

   ابوالفضل حسن بیکی

 

  شاهرود

۱

سید حسن حسینی 

 

   

 

  گرمسار

۱

   

 

 غلامرضا کاتب

 

  استان سیستان و بلوچستان

  زاهدان

۲

   

یارمحمدی

   

 

  ایرانشهر و سرباز و دلگان

۱

   

درخشان

   

 

  چابهار و نیک شهر و کنارک

۱

ایران نژاد  

 

   عبدالغفور ایران نژاد*

 

  خاش

۱

علی کرد  

 

   

 

  زابل و زهک

۲

 حبیب الله دهمرده* 

احمدعلی کیخا*

   

 

  سراوان و سیب و سوران

۱

   

 

محمدباسط درازهی* 

 

استان  فارس

  شیراز

۴

 سید احمدرضا دستغیب(دور دوم)

جعفر قادری(دور  دوم)

 

بهرام پارسایی

فرج الله رجبی

علی اکبری(دور دوم)

مسعود رضایی(دور دوم)

   

دو نماینده دور دوم

  آباده و بوانات و خرم بید

۱

   

 

رحیم زارع  

 

  نی ریز و استهبان

۱

   فرهاد طهماسبی

 

اصغر مسعودی  

دور دوم

  اقلید

۱

   

 

 حسین افضلی* 

 

  جهرم

۱

   محمد رضا رضایی کوچی

 

   

 

  داراب و زرین دشت

۱

  محمدجواد عسگری

رضا انصاری

   

دور دوم

  سپیدان (اردکان)

۱

   

 

   علاالدین خادم

 

  سروستان و کربال

۱

   داریوش اسماعیلی

 

   

 

  فسا

۱

   

 

   محمدجواد جمالی*

 

  فیروزآباد

۱

   

کوروش کرمپور

   

 

  کازرون

۱

   

 

حسین رضازاده*  

 

  لارستان ، خنج و گراش

۱

  جمشید جعفرپور

 

   

 

  لامرد و مهر

۱

   

محسن علوی*

   

 

  مرودشت،  پاسارگاد و ارسنجان

۱

  محمد مهدی برومندی*

 

   

 

  ممسنی (نورآباد)

۱

   

مسعود گودرزی

عبدالرضا رستمی  

دور دوم

  استان قزوین

  قزوین و آبیک و البرز

۲

   

سید حمیده زرآبادی

 داوود محمدی 

 

  بوئین زهرا

۱

   

روح الله بابایی

   

 

  تاکستان

۱

   

بهمن طاهرخانی

   

 

  استان قم

  قم

۳

   احمد امیرآبادی*

علی لاریجانی*

مجتبی ذوالنور*

 

   

 

  استان کردستان

  سنندج و دیواندره و کامیاران

۲

   سید احسن علوی*

 

 مهدی فرشادان* 

 

 

  بیجار

۱

   

 

   حمدلله کریمی

 

  سقز و بانه

۱

   

 

   محسن بیگلری

 

  قروه و دهگلان

۱

   

 

علی محمد مرادی  

 

  مریوان و سروآباد

۱

   

 

   امید کریمیان

منصور مرادی

دور دوم

  استان کرمان

  کرمان و راور

۲

   محمدرضا ابراهیمی

محمد مهدی زاهدی

 

   

 

  بافت

۱

   

علی برز بختیاری*

   

 

  بم و ریگان

۱

   

حبیب الله نیکزادی*

   

 

  جیرفت و عنبرآباد

۱

   

 

   یحیی کمالی پور

 

  رفسنجان

۱

   

 احمد محمدی انارکی*

   

 

  زرند و کوهبنان

۱

   

حسین امیری

   

 

  سیرجان و بردسیر

۱

   

 

   شهبار حسن پور

 

  شهر بابک

۱

   

 علی اسدی

   

 

  کهنوج

۱

   

 احمد حمزه

   

 

  استان کرمانشاه

  کرمانشاه

۳

   عبدالرضا مصری

سید قاسم جاسمی

سید سعید حیدری طیب (دور دوم)

احمد صفری(دور دوم)

   

یک نماینده دور دوم

  اسلام آباد غرب و دالاهو

۱

   

 

   حشمت الله فلاحت پیشه*

 

  پاوه و جوانرود

۱

   شهاب نادری*

 

   

 

  سنقر

۱

   سید جواد حسینی کیا*

 

   

 

  قصرشیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب

۱

   

 

   فرهاد تجری*

 

  کنگاور و صحنه و هرسین

۱

   حسن سلیمانی*

 

   

 

  استان کهگیلویه و بویراحمد

  یاسوج (بویراحمد و دنا)

۱

   

 

غلام محمد زارعی*  

 

  کهگیلویه و بهمئی (دهدشت)

۱

   

 

   علی عدل هاشمی پور

 

  گچساران (دوگنبدان)

۱

   

 غلامرضا تاجگردون*

   

 

  استان گلستان

  گرگان و آق قلا

۲

   

 

   

 

  رامیان و آزادشهر

۱

   

 

   علیرضا ابراهیمی فر

 

  علی آباد

۱

   

 

   اسدالله قره خانی

 

  کردکوی و ترکمن و بندر گز

۱

   رحمت جلالی

رامین نورقلی پور

   

دور دوم

  گنبد کاووس

۱

   

 

   

 

  مینودشت و کلاله

۱

   

 

   

 

  استان گیلان

  رشت

۳

   

غلامعلی جعفرزاده

   

 

  آستارا

۱

   

 

   ولی داداشی

 

  آستانه اشرفیه

۱

   

محمد حسین قربانی

   

 

  بندرانزلی

۱

   

 

   

 

  رودبار

۱

   

 

   

 

  رودسر و املش

۱

   اسداله عباسی

 

   

 

  صومعه سرا

۱

سیدکاظم دلخوش  

 

   

 

  طوالش و رضوانشهر و ماسال (هشتپر)

۱

محمود شکری  

 

   

 

  فومن و شفت

۱

   

 

   

 

  لاهیجان و سیاهکل

۱

   

 

   

 

  لنگرود

۱

   

 

   

 

  استان لرستان

  خرم آباد و دوره

۲

محمدرضا ملک شاهی  *

محمد بیرانوندی*

مرتضی محمودند  *

اعظم محمدی نیا*

دور دوم

  الیگودرز

۱

   محمد خدابخشی*

 

   

 

  بروجرد

۲

   علاالدین بروجردی

هادی مقدسی

عباس گودرزی

 

 

فاطمه مقصودی

دور دوم

  پلدختر

۱

سید حمیدرضا کاظمی*  

 

   

 

  دلفان و سلسله (نورآباد)

۱

   

 

علی رستمیان*   

 

  درود و ازنا

۱

حسین گودرزی 

 

  مجید کیان پور

دور دوم

  کوهدشت

۱

   

 

  الهیار ملک شاهی*

 

  استان مازندران

  ساری

۲

   

علی اصغر یوسف نژاد*

محمد دامادی*

   

 

  آمل

۱

عزت الله یوسفیان ملا  

 

 

 

  بابل

۲

حسین نیاز آذری(دور دوم)  

علی نجفی

همت الله طاهر نژاد(دور دوم)

   

یک نفر دور دوم

  بابلسر و فریدونکنار

۱

ولی الله نانواکناری  

 

   

 

  بهشهر و نکا و گلوگاه

۱

  محمدعلی شاعری

 

   

 

  تنکابن و رامسر

۱

   

شمس الله شریعت نژآد

   

 

  قائم شهر و سوادکوه و جویبار

۲

  سید علی ادیانی(دور دوم)

کمال علی پور(دور دوم)

عبدالله رضیان

 

   

یک نماینده

دور دوم

  نور و محمودآباد

۱

 

 

صفرعلی اسماعیلی  

 

  نوشهر و چالوس

۱

قاسم احمدی*  

 

  

 

  استان مرکزی

  اراک و کمیجان و خنداب

۲

علی اکبر کریمی

آصفری(دور دوم)

سید مهدی مقدسی (دور دوم)

   

یک نفر دور دوم

  تفرش و آشتیان

۱

   

 

   محمد حسینی

 

  خمین

۱

   

 

   رضایی

 

  ساوه و زرندیه

۱

   شهلا میرگلو بیات

 

   محمدرضا منصوری

 دور دوم

  شازند

۱

   

 علی ابراهیمی

  صاحبعلی غفاری

  دور دوم

  محلات و دلیجان

۱

   علیرضا سلیمی

 

   

 

  استان هرمزگان

  بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر

۳

 هاشمی تختی

محمد عاشوری 

 

   احمد مرادی

 

  بندر لنگه و بستک و پارسیان

۱

احمد جباری  

خالد زمزم نژاد

   

دور دوم

  میناب و رودان و جاسک و سیریک

۱

   

سید مصطفی ذوالقدر

   

 

  استان همدان

  همدان

۲

  حمیدرضا حاجی بابایی

امیر خجسته

 

   

 

  اسدآباد

۱

اکبر رنجبرزاده  

 

   

 

  بهار و کبودرآهنگ

۱

محمدعلی پور مختار  

 

   

 

  تویسرکان

۱

   محمد مهدی مفتح

 

   

 

  رزن

۱

عطالله سلطانی صبور  

حسن لطفی

   

دور دوم

  ملایر

۲

  احد آزادی خواه (دور دوم)

محمد کاظمی

علیرضا امامی(دور دوم)

   

یک نماینده دور دوم

  نهاوند

۱

  حسن بهرام نیا*

 

   

 

  استان یزد

  یزد و صدوق

۱

   

سید ابوالفضل موسوی

   

 

  اردکان

۱

   

محمدرضا تابش

   

 

  مهریز و بافق و ابرکوه و خاتم

۱

   

 

   

 

  تفت و میبد

۱

   

دهقانی فیروزآبادی*

   

 

  اقلیت ها

 ارامنه جنوب ایران

۱

   

 

ژرژیک آبرامیان*  

 

  ارامنه شمال ایران

۱

   

 

   کارن‌خانلری*

 

  زرتشتیان

۱

   

 

   اسفندیار اختیاری*

 

  کلیمیان

۱

   

 

   مره‌صدق*

 

  مسیحیان آشوری و کلدانی

۱

   

 

   یوناتن بت‌کلیا*

 

*مهر


نتایج حوزه انتخابیه قم

احمد امیرآبادی فراهانی
 علی لاریجانی
حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور

نامزد مورد حمايت اصلاح طلبان، جايگرين نماينده عضو جبهه پايدارى شد

روح الله بابايي صالح نامزد مورد حمايت حجت الاسلام و المسلمين قدرت الله عليخانى (كانديداى تاييد صلاحيت نشده) پيروز انتخابات در حوزه انتخابيه بويين زهرا و آوج شد.

به گزارش نوانديش، بابايى صالح با كسب اكثريت آرا مردم بويين زهرا و آوج، و با كنار زدن نماينده اصولگراى اين حوزه انتخابيه به مجلس دهم راه يافت.

پيروزى نامزد مورد حمايت "اصلاح طلبان" در "تاكستان"

نامزد مورد حمايت اصلاح طلبان با اختلاف راى قابل توجه در حوزه انتخابيه تاكستان پيروز انتخابات شد.

به گزارش نوانديش، بهمن طاهرخانى كه پس از رد صلاحيت امير طاهرخانى مورد حمايت اين نامزد رد صلاحيت شده و اصلاح طلبان استان قرار گرفت، توانست با كسب اكثريت آرا مردم، نماينده كنوني تاكستان را از رفتن به مجلس دهم، بازدارد.

پيروزى نامزد مورد حمايت "اصلاح طلبان" در تفت و ميبد

نامزد مورد حمايت اصلاح طلبان در تفت و ميبد به مجلس دهم راه يافت.

بر اساس اخبار دريافتي كمال دهقانى توانست با كسب اكثريت آرا مردم پيروز انتخابات در تفت و ميبد باشد.

نماینده مردم لردگان در مجلس مشخص شد

 فرماندار لردگان گفت: محمدخالدی سردشتی به عنوان نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

ابوالقاسم کریمی در گفت و گو با مهر اظهار داشت: محمدخالدی سردشتی با کسب حدود ۳۸ هزار رای به عنوان نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

وی عنوان کرد: کل آراء ماخوذه در شهرستان لردگان حدود ۱۳۵ هزار رای است.

چهارمحال و بختیاری دارای چهار حوزه انتخابیه است که چهار نماینده از این استان راهی مجلس می شود.


نمايندگان "زاهدان" ، "فردوس" و "سراوان" مشخص شدند

رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان گفت: پس از شماره آ‌را ‌در حوزه انتخابیه سیستان، حبیب‌الله دهمرده و احمد‌علی کیخا بهارستانی شدند.

علی‌اصغر جمشیدنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان با اعلام نتایج جمع‌بندی آرای شمارش شده در حوزه انتخابیه سیستان گفت: در این حوزه پس از شماره آ‌را ‌می‌توان ‌تقریبا با قطعیت ‌حبیب‌الله دهمرده و احمد‌علی کیخا را بهارستانی اعلام کرد.‌

فرماندار فردوس گفت: با اکثریت آرا محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شد.

محمد رضا رجبی‌مقدم دقایقی قبل در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار کرد: محمدرضا امیرحسنخانی با کسب اکثریت آرا در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نماینده مردم حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان شد.

محمدرضا امیرحسنخانی در انتخابات دوره هفتم مجلس شورای اسلامی نیز از حوزه انتخابیه فردوس و طبس داوطلب نمایندگی شد.

در این انتخابات وی با کسب 35738 رای از مجموع 89061 رای ماخوذه (معادل 40٪ کل آرا) به نمایندگی مردم طبس و فردوس در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان گفت: پس از شماره آ‌را ‌در حوزه انتخابیه سراوان‌، ‌درازهی ‌بهارستانی شد.

علی‌اصغر جمشیدنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان با اعلام نتایج جمع‌بندی آرای شمارش شده در حوزه انتخابیه سراوان گفت: در این حوزه پس از شماره آ‌را ‌می‌توان با قطعیت محمدباسط درازهی را بهارستانی اعلام کرد.‌

کاتب نماینده گرمسار و آرادان در مجلس دهم شد

 فرماندار حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان گفت: نتایج شمارش آرا در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان از انتخاب غلامرضا کاتب به عنوان نماینده این دو شهرستان در مجلس دهم حکایت دارد.

داریوش طاهری در گفتگو با مهر با بیان اینکه در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب با ۲۳ هزار و ۶۸۸ رأی اکثریت آراء در مجلس شورای اسلامی ماندگار شد، اظهار داشت: در این بین اردشیر مطهری با ۱۳ هزار و ۶۱۸ رأی نفر بعدی به شمار می رود.

وی تصریح کرد: در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان در مجموع شش نفر برای کسب یک کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی به رقابت پرداختند.

فرماندار حوزه انتخابیه شهرستانهای گرمسار و آرادان با تقدیر از حضور پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه جاری تصریح کرد: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی یکبار دیگر با حضور خود پیام مهمی به بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی دادند.

اعلام نتایج جدید

در حوزه‌های انتخابیه زیر افراد زیر حائز اکثریت آرا شدند:

آقای فرهاد فلاحتی از مجموعه 87 هزار 687 رای ماخذه، 30 هزار 12 رای از حوزه قائنات زیرکوه

آقای محمد مهدی مفتح از مجموع 54هزار 436 رای از حوزه توسیرکان

آقای علی اسدی از مجموع 45هزار 61 رای ماخوذه از حوزه شهربابک

آقای قلی‌الله قلی‌زاده از مجموع 63هزار 480 رای ماخوذه از حوزه کلیبر

آقای محمد حسینی از مجموع 48463 آراء ماخوذه 13042 در حوزه تفرش، آشتیان و فراهان

آقای مرتضی صفاری نطنزی ار مجموع 37644 رای ماخوذه 9842 آراء به خود اختصاص داده‌ند.

نتایج انتخابات در استان یزد

حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: سید ابوالفضل موسوی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اردکان: محمدرضا تابش (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مبید و تفت: کمال دهقانی (اصلاح‌طلب)


کاندیدای اصلاح‎طلب پیروز حوزه انتخابیه گنبدکاووس شد

قرجه طیار کاندیدای مورد حمایت اصلاح‎طلبان پیروز حوزه انتخابیه شهرستان گنبدکاووس شد.

به گزارش فارس از گرگان، براساس اطلاعات به دست از منابع غیررسمی آقای قرجه‌طیار حائز بیشترین آرای از حوزه انتخابیه شهرستان گنبدکاووس شد.

قرجه‌طیار نامزد مورد حمایت لیست اصلاح‎طلبان از حوزه انتخابیه گنبدکاووس بوده که به مجلس دهم راه یافت، عبدالصمد بردی‎پور دیگر نامزد این حوزه بیشترین آرا را به دست آورد.

پیش از این سلیمان عباسی نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی بوده است.

گفتنی است 10 نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان گنبدکاووس با هم رقابت کردند که این تعداد شامل 6 نفر از نامزدهای حاضر از اهل سنت، چهار نفر شامل سه آقا و یک خانم نیز شیعه هستند.


نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس

قاسم احمدی‌لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی ماندگار شد.

 به گزارش فارس، براساس آخرین آمار در نوشهر و چالوس قاسم احمدی لاشکی پیروز قطعی اعلام شده است.

وی عضو کمیسیون آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی در دوره نهم بوده است.

در این دوره از انتخابات اسم وی در لیست اصلاح‌طلبان قرار داشت.


زهرا سعیدی نماینده مردم مبارکه در مجلس دهم شد

فرماندار مبارکه گفت: زهرا سعیدی مبارکه به عنوان نماینده مردم مبارکه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی مردم این شهرستان انتخاب شد.

علی‌اصغر ذاکری در گفت‌وگو با تسنیم در اصفهان با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان مبارکه اظهار داشت: زهرا سعیدی مبارکه به عنوان نماینده مردم مبارکه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی مردم این شهرستان انتخاب شد.

وی افزود: وی با کسب 20 هزار و 463 رأی از میزان آرای مأخوذه و کسب بیشترین آرای مأخوذه، به عنوان نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

فرماندار شهرستان مبارکه تصریح کرد: علی احمدپور مبارکه نیز با کسب 14 هزار و 415 رأی، در این انتخابات، عنوان دوم را به خود اختصاص داد.


نتيجه انتخابات آمل

عزت اله یوسفیان ملا برای چهارمین بارمتوالی با کسب بیشترین آرای مردم حوزه انتخابیه آمل روانه خانه ملت شد.

عزت اله یوسفیان ملأ نماینده سه دوره مردم آمل در مجلس شورای اسلامی توانست بار دیگر با به دست آوردن رأی حداکثری مردم نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی شد.

احمد منفرد فرماندار ویژه آمل باابیان اینکه با تلاش‌های صورت گرفته توانستیم انتخابات سالمی را برگزار کنیم، بیان داشت: خوشبختانه با هیچ تخلف انتخاباتی در آمل روبه‌رو نبودیم و در شهرستان آمل از ساعت‌های اولیه انتخابات در شعبه‌های اخذ رأی بسیار پرشور بوده و شهروندان آملی استقبال خوبی داشته‌اند.

فرماندار ویژه آمل با اشاره تعداد شعبات اخذ رأی در این شهرستان گفت: ۳۴۸ شعبه اخذ رأی در شهرستان آمل داشتیم و توانستیم انتخابات سالم بانشاط را برگزار کنیم.

وی با اعلام اینکه دقایقی قبل شمارش آرا درآمد به پایان رسید، گفت: دکتر عزت اله یوسفیان ملأ با ۸۴ هزار و ۴۵۳ رأی نفر اول انتخابات آمل شد و برای چهارمین بار متوالی به بهارستان رفت، همچنین رضا حاجی پور و سید عبدالله حسینی به ترتیب با ۳۳ هزار و ۱۳۷ رأی و ۲۲ هزار و ۶۹۷ رأی دوم وسوم شدند.مهر

نتايج انتخابات در خراسان شمالى

براساس نتایج شمارش آرا در سه حوزه انتخابیه بجنورد، گرمه و جاجرم، مانه و سملقان، راز و جرگلان حوزه انتخابیه شیروان و حوزه انتخابیه اسفراین مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از بجنورد، از حوزه انتخابیه بجنورد، علی اکبری و علی قربانی با کسب بیشترین آرا به عنوان نماینده مردم این شهرستان‌ها راهی مجلس شد.

در حوزه انتخابیه شیروان نیز عبدالرضا عزیزی نماینده مجلس نهم در این شهرستان توانست بیشترین آرا را کسب کند و به عنوان نماینده مردم در مجلس دهم نیز بماند.

مردم شهرستان اسفراین نیز بار دیگر رای اعتماد خود را به هادی قوامی دادند تا در مجلس دهم نیز نمایندگی آنان را برعهده بگیرد.

بنابراین گرازش آیت‌الله مهمان‌نواز بار دیگر منتخب مردم استان در مجلس خبرگان شد و آیت الله علی محمدی خراسانی و حجت‌الاسلام دکتر حمید حوالی شهریاری دو کاندیدای دیگری بودند برای پنجمین دوره مجلس خبرگان در استان به رقابت پرداختند.

قابل ذکر است آیت الله مهمان نواز 4 دروه نمایندگی مردم استان را در خبرگان رهبری بر عهده داشته و در دوره پنجم نیز موفق به کسب اکثریت آرای مردم شده است.


نتايج شيراز

نتایج اولیه شمارش آرا در حوزه انتخابیه شیراز اعلام شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، بر اساس اعلام ستاد انتخابات استان فارس از مجموع شمارش آرا 559 صندوق اخذ رای در شیراز  بهرام پارسایی با بیش از 200 هزار رای، فرج الله رجبی با بیش از 190 هزار رای و مسعود رضایی با 150 هزار رای مستقیم وارد مجلس شورای اسلامی شدند.
همچنین علی اکبری، جعفر قادری، شاهین محمد صادقی و احمد دستغیب کمتر از 70 هزار رای را کسب کردند و برای انتخاب نفر چهارم حوزه انتخابیه شیراز باید منتظر مرحله دوم ماند.

اعلام نتيجه انتخابات خبرگان در استان سيستان و بلوچستان

رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان گفت: بر‌اساس شمارش آرا ‌آیت‌الله عباسعلی سلیمانی و مولوی نذیر‌احمد سلامی به مجلس خبرگان رهبری راه یافتند.

علی‌اصغر جمشیدنژاد ‌در گفت‌وگو با  فارس در زاهدان اظهار کرد: بر اساس شمارش آرا ‌آیت‌الله عباسعلی سلیمانی و مولوی نذیر‌احمد سلامی بیشترین آرا را برای مجلس خبرگان رهبری به خود اختصاص دادند.

رئیس ستاد سیستان و بلوچستان افزود: شمارش آرا همچنان ادامه دارد اما با توجه به اینکه برای مجلس خبرگان رهبری سه کاندیداها تایید صلاحیت شده بودند، می‌توان این دو نفر را تاکنون برنده انتخابات اعلام کرد.

 نتيجه انتخابات خبرگان در كهگيلويه و بويراحمد مشخص شد

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی از حوزه انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد حائز اکثریت آرا شد.

مردم کهگیلویه و بویراحمد با اکثریت مطلق آرا آیت الله ملک حسینی را برای دومین بار به عنوان نماینده خود در مجلس خبرگان رهبری برگزیدند.

وی مورد حمایت همه گروههای سیاسی اصلاح طلب، اصولگرا و اعتدالگرا بود و در انتخابات میان دوره ای در سال ۹۲ و پس از رحلت مرحوم آیت آلله ملک حسینی(ره) با ۸۸درصد آرا به عنوان نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان انتخاب شد.

آرای نهایی این کاندیدای مجلس خبرگان متعاقبا اعلام می شود ولی شایان ذکر است این خبر از سوی منبع رسمی هنوز تایید نشده است.

نماینده قم در مجلس خبرگان، ابقا شد

با پایان شمارش آرای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان قم آیت‌الله محمد مومن با کسب بیشترین آرا، به مجلس خبرگان رهبری راه یافت.

در انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه قم ۱۵ نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد سه نفر تائید صلاحیت شدند. یک نفر هم از ادامه رقابت انتخاباتی انصراف داد و آیت‌الله مومن با تعداد رای بالا، نماینده مجلس خبرگان رهبری شد.

آیت‌الله مومن نماینده مردم قم در چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری و عضو فقهای شورای نگهبان قانون اساسی است.


آیت‌الله حبیب‌الله مهمان‌نواز بالاترین رای را در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری کسب کرد.

به گزارش فارس از بجنورد، آیت‌الله حبیب‌الله مهمان‌نواز در بین نامزدهای انتخاباتی خبرگان رهبری موفق به کسب بیشترین آرای مردم خراسان شمالی در انتخابات خبرگان شد.

وی با دو نامزد دیگر انتخابات خبرگان رهبری، آیت‌الله علی محمدی خراسانی و حجت‌الاسلام حمید حوالی شهریاری رقابت انتخاباتی داشت.

بر اساس آمارها آیت‌الله حبیب‌الله مهمان‌نواز بیش از 80 هزار رای را در انتخابات خبرگان رهبری در خراسان شمالی کسب کرده است.


نتایج حوزه انتخابیه قم

احمد امیرآبادی فراهانی
 علی لاریجانی
حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور

نامزد مورد حمايت اصلاح طلبان، جايگرين نماينده عضو جبهه پايدارى شد


روح الله بابايي صالح نامزد مورد حمايت حجت الاسلام و المسلمين قدرت الله عليخانى (كانديداى تاييد صلاحيت نشده) پيروز انتخابات در حوزه انتخابيه بويين زهرا و آوج شد.

به گزارش نوانديش، بابايى صالح با كسب اكثريت آرا مردم بويين زهرا و آوج، و با كنار زدن نماينده اصولگراى اين حوزه انتخابيه به مجلس دهم راه يافت.

پيروزى نامزد مورد حمايت "اصلاح طلبان" در "تاكستان"

نامزد مورد حمايت اصلاح طلبان با اختلاف راى قابل توجه در حوزه انتخابيه تاكستان پيروز انتخابات شد.

به گزارش نوانديش، بهمن طاهرخانى كه پس از رد صلاحيت امير طاهرخانى مورد حمايت اين نامزد رد صلاحيت شده و اصلاح طلبان استان قرار گرفت، توانست با كسب اكثريت آرا مردم، نماينده كنوني تاكستان را از رفتن به مجلس دهم، بازدارد.

پيروزى نامزد مورد حمايت "اصلاح طلبان" در تفت و ميبد

نامزد مورد حمايت اصلاح طلبان در تفت و ميبد به مجلس دهم راه يافت.

بر اساس اخبار دريافتي كمال دهقانى توانست با كسب اكثريت آرا مردم پيروز انتخابات در تفت و ميبد باشد.

نماینده مردم لردگان در مجلس مشخص شد

 فرماندار لردگان گفت: محمدخالدی سردشتی به عنوان نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

ابوالقاسم کریمی در گفت و گو با مهر اظهار داشت: محمدخالدی سردشتی با کسب حدود ۳۸ هزار رای به عنوان نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

وی عنوان کرد: کل آراء ماخوذه در شهرستان لردگان حدود ۱۳۵ هزار رای است.

چهارمحال و بختیاری دارای چهار حوزه انتخابیه است که چهار نماینده از این استان راهی مجلس می شود.


نمايندگان "زاهدان" ، "فردوس" و "سراوان" مشخص شدند

رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان گفت: پس از شماره آ‌را ‌در حوزه انتخابیه سیستان، حبیب‌الله دهمرده و احمد‌علی کیخا بهارستانی شدند.

علی‌اصغر جمشیدنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان با اعلام نتایج جمع‌بندی آرای شمارش شده در حوزه انتخابیه سیستان گفت: در این حوزه پس از شماره آ‌را ‌می‌توان ‌تقریبا با قطعیت ‌حبیب‌الله دهمرده و احمد‌علی کیخا را بهارستانی اعلام کرد.‌

فرماندار فردوس گفت: با اکثریت آرا محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شد.

محمد رضا رجبی‌مقدم دقایقی قبل در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار کرد: محمدرضا امیرحسنخانی با کسب اکثریت آرا در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نماینده مردم حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان شد.

محمدرضا امیرحسنخانی در انتخابات دوره هفتم مجلس شورای اسلامی نیز از حوزه انتخابیه فردوس و طبس داوطلب نمایندگی شد.

در این انتخابات وی با کسب 35738 رای از مجموع 89061 رای ماخوذه (معادل 40٪ کل آرا) به نمایندگی مردم طبس و فردوس در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان گفت: پس از شماره آ‌را ‌در حوزه انتخابیه سراوان‌، ‌درازهی ‌بهارستانی شد.

علی‌اصغر جمشیدنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان با اعلام نتایج جمع‌بندی آرای شمارش شده در حوزه انتخابیه سراوان گفت: در این حوزه پس از شماره آ‌را ‌می‌توان با قطعیت محمدباسط درازهی را بهارستانی اعلام کرد.‌

کاتب نماینده گرمسار و آرادان در مجلس دهم شد

 فرماندار حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان گفت: نتایج شمارش آرا در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان از انتخاب غلامرضا کاتب به عنوان نماینده این دو شهرستان در مجلس دهم حکایت دارد.

داریوش طاهری در گفتگو با مهر با بیان اینکه در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب با ۲۳ هزار و ۶۸۸ رأی اکثریت آراء در مجلس شورای اسلامی ماندگار شد، اظهار داشت: در این بین اردشیر مطهری با ۱۳ هزار و ۶۱۸ رأی نفر بعدی به شمار می رود.

وی تصریح کرد: در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان در مجموع شش نفر برای کسب یک کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی به رقابت پرداختند.

فرماندار حوزه انتخابیه شهرستانهای گرمسار و آرادان با تقدیر از حضور پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه جاری تصریح کرد: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی یکبار دیگر با حضور خود پیام مهمی به بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی دادند.

اعلام نتایج جدید

در حوزه‌های انتخابیه زیر افراد زیر حائز اکثریت آرا شدند:

آقای فرهاد فلاحتی از مجموعه 87 هزار 687 رای ماخذه، 30 هزار 12 رای از حوزه قائنات زیرکوه

آقای محمد مهدی مفتح از مجموع 54هزار 436 رای از حوزه توسیرکان

آقای علی اسدی از مجموع 45هزار 61 رای ماخوذه از حوزه شهربابک

آقای قلی‌الله قلی‌زاده از مجموع 63هزار 480 رای ماخوذه از حوزه کلیبر

آقای محمد حسینی از مجموع 48463 آراء ماخوذه 13042 در حوزه تفرش، آشتیان و فراهان

آقای مرتضی صفاری نطنزی ار مجموع 37644 رای ماخوذه 9842 آراء به خود اختصاص داده‌ند.

نتایج انتخابات در استان یزد

حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: سید ابوالفضل موسوی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اردکان: محمدرضا تابش (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مبید و تفت: کمال دهقانی (اصلاح‌طلب)


کاندیدای اصلاح‎طلب پیروز حوزه انتخابیه گنبدکاووس شد

قرجه طیار کاندیدای مورد حمایت اصلاح‎طلبان پیروز حوزه انتخابیه شهرستان گنبدکاووس شد.

به گزارش فارس از گرگان، براساس اطلاعات به دست از منابع غیررسمی آقای قرجه‌طیار حائز بیشترین آرای از حوزه انتخابیه شهرستان گنبدکاووس شد.

قرجه‌طیار نامزد مورد حمایت لیست اصلاح‎طلبان از حوزه انتخابیه گنبدکاووس بوده که به مجلس دهم راه یافت، عبدالصمد بردی‎پور دیگر نامزد این حوزه بیشترین آرا را به دست آورد.

پیش از این سلیمان عباسی نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی بوده است.

گفتنی است 10 نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان گنبدکاووس با هم رقابت کردند که این تعداد شامل 6 نفر از نامزدهای حاضر از اهل سنت، چهار نفر شامل سه آقا و یک خانم نیز شیعه هستند.


نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس

قاسم احمدی‌لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی ماندگار شد.

 به گزارش فارس، براساس آخرین آمار در نوشهر و چالوس قاسم احمدی لاشکی پیروز قطعی اعلام شده است.

وی عضو کمیسیون آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی در دوره نهم بوده است.

در این دوره از انتخابات اسم وی در لیست اصلاح‌طلبان قرار داشت.


زهرا سعیدی نماینده مردم مبارکه در مجلس دهم شد

فرماندار مبارکه گفت: زهرا سعیدی مبارکه به عنوان نماینده مردم مبارکه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی مردم این شهرستان انتخاب شد.

علی‌اصغر ذاکری در گفت‌وگو با تسنیم در اصفهان با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان مبارکه اظهار داشت: زهرا سعیدی مبارکه به عنوان نماینده مردم مبارکه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی مردم این شهرستان انتخاب شد.

وی افزود: وی با کسب 20 هزار و 463 رأی از میزان آرای مأخوذه و کسب بیشترین آرای مأخوذه، به عنوان نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

فرماندار شهرستان مبارکه تصریح کرد: علی احمدپور مبارکه نیز با کسب 14 هزار و 415 رأی، در این انتخابات، عنوان دوم را به خود اختصاص داد.


نتيجه انتخابات آمل

عزت اله یوسفیان ملا برای چهارمین بارمتوالی با کسب بیشترین آرای مردم حوزه انتخابیه آمل روانه خانه ملت شد.

عزت اله یوسفیان ملأ نماینده سه دوره مردم آمل در مجلس شورای اسلامی توانست بار دیگر با به دست آوردن رأی حداکثری مردم نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی شد.

احمد منفرد فرماندار ویژه آمل باابیان اینکه با تلاش‌های صورت گرفته توانستیم انتخابات سالمی را برگزار کنیم، بیان داشت: خوشبختانه با هیچ تخلف انتخاباتی در آمل روبه‌رو نبودیم و در شهرستان آمل از ساعت‌های اولیه انتخابات در شعبه‌های اخذ رأی بسیار پرشور بوده و شهروندان آملی استقبال خوبی داشته‌اند.

فرماندار ویژه آمل با اشاره تعداد شعبات اخذ رأی در این شهرستان گفت: ۳۴۸ شعبه اخذ رأی در شهرستان آمل داشتیم و توانستیم انتخابات سالم بانشاط را برگزار کنیم.

وی با اعلام اینکه دقایقی قبل شمارش آرا درآمد به پایان رسید، گفت: دکتر عزت اله یوسفیان ملأ با ۸۴ هزار و ۴۵۳ رأی نفر اول انتخابات آمل شد و برای چهارمین بار متوالی به بهارستان رفت، همچنین رضا حاجی پور و سید عبدالله حسینی به ترتیب با ۳۳ هزار و ۱۳۷ رأی و ۲۲ هزار و ۶۹۷ رأی دوم وسوم شدند.مهر

نتايج انتخابات در خراسان شمالى

براساس نتایج شمارش آرا در سه حوزه انتخابیه بجنورد، گرمه و جاجرم، مانه و سملقان، راز و جرگلان حوزه انتخابیه شیروان و حوزه انتخابیه اسفراین مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از بجنورد، از حوزه انتخابیه بجنورد، علی اکبری و علی قربانی با کسب بیشترین آرا به عنوان نماینده مردم این شهرستان‌ها راهی مجلس شد.

در حوزه انتخابیه شیروان نیز عبدالرضا عزیزی نماینده مجلس نهم در این شهرستان توانست بیشترین آرا را کسب کند و به عنوان نماینده مردم در مجلس دهم نیز بماند.

مردم شهرستان اسفراین نیز بار دیگر رای اعتماد خود را به هادی قوامی دادند تا در مجلس دهم نیز نمایندگی آنان را برعهده بگیرد.

بنابراین گرازش آیت‌الله مهمان‌نواز بار دیگر منتخب مردم استان در مجلس خبرگان شد و آیت الله علی محمدی خراسانی و حجت‌الاسلام دکتر حمید حوالی شهریاری دو کاندیدای دیگری بودند برای پنجمین دوره مجلس خبرگان در استان به رقابت پرداختند.

قابل ذکر است آیت الله مهمان نواز 4 دروه نمایندگی مردم استان را در خبرگان رهبری بر عهده داشته و در دوره پنجم نیز موفق به کسب اکثریت آرای مردم شده است.


نتايج شيراز

نتایج اولیه شمارش آرا در حوزه انتخابیه شیراز اعلام شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، بر اساس اعلام ستاد انتخابات استان فارس از مجموع شمارش آرا 559 صندوق اخذ رای در شیراز  بهرام پارسایی با بیش از 200 هزار رای، فرج الله رجبی با بیش از 190 هزار رای و مسعود رضایی با 150 هزار رای مستقیم وارد مجلس شورای اسلامی شدند.
همچنین علی اکبری، جعفر قادری، شاهین محمد صادقی و احمد دستغیب کمتر از 70 هزار رای را کسب کردند و برای انتخاب نفر چهارم حوزه انتخابیه شیراز باید منتظر مرحله دوم ماند.

اعلام نتيجه انتخابات خبرگان در استان سيستان و بلوچستان

رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان گفت: بر‌اساس شمارش آرا ‌آیت‌الله عباسعلی سلیمانی و مولوی نذیر‌احمد سلامی به مجلس خبرگان رهبری راه یافتند.

علی‌اصغر جمشیدنژاد ‌در گفت‌وگو با  فارس در زاهدان اظهار کرد: بر اساس شمارش آرا ‌آیت‌الله عباسعلی سلیمانی و مولوی نذیر‌احمد سلامی بیشترین آرا را برای مجلس خبرگان رهبری به خود اختصاص دادند.

رئیس ستاد سیستان و بلوچستان افزود: شمارش آرا همچنان ادامه دارد اما با توجه به اینکه برای مجلس خبرگان رهبری سه کاندیداها تایید صلاحیت شده بودند، می‌توان این دو نفر را تاکنون برنده انتخابات اعلام کرد.

 نتيجه انتخابات خبرگان در كهگيلويه و بويراحمد مشخص شد

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی از حوزه انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد حائز اکثریت آرا شد.

مردم کهگیلویه و بویراحمد با اکثریت مطلق آرا آیت الله ملک حسینی را برای دومین بار به عنوان نماینده خود در مجلس خبرگان رهبری برگزیدند.

وی مورد حمایت همه گروههای سیاسی اصلاح طلب، اصولگرا و اعتدالگرا بود و در انتخابات میان دوره ای در سال ۹۲ و پس از رحلت مرحوم آیت آلله ملک حسینی(ره) با ۸۸درصد آرا به عنوان نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان انتخاب شد.

آرای نهایی این کاندیدای مجلس خبرگان متعاقبا اعلام می شود ولی شایان ذکر است این خبر از سوی منبع رسمی هنوز تایید نشده است.

نماینده قم در مجلس خبرگان، ابقا شد

با پایان شمارش آرای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان قم آیت‌الله محمد مومن با کسب بیشترین آرا، به مجلس خبرگان رهبری راه یافت.

در انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه قم ۱۵ نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد سه نفر تائید صلاحیت شدند. یک نفر هم از ادامه رقابت انتخاباتی انصراف داد و آیت‌الله مومن با تعداد رای بالا، نماینده مجلس خبرگان رهبری شد.

آیت‌الله مومن نماینده مردم قم در چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری و عضو فقهای شورای نگهبان قانون اساسی است.


آیت‌الله حبیب‌الله مهمان‌نواز بالاترین رای را در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری کسب کرد.

به گزارش فارس از بجنورد، آیت‌الله حبیب‌الله مهمان‌نواز در بین نامزدهای انتخاباتی خبرگان رهبری موفق به کسب بیشترین آرای مردم خراسان شمالی در انتخابات خبرگان شد.

وی با دو نامزد دیگر انتخابات خبرگان رهبری، آیت‌الله علی محمدی خراسانی و حجت‌الاسلام حمید حوالی شهریاری رقابت انتخاباتی داشت.


ستاد انتخابات کشور روز شنبه با اعلام ثبت بیش از 33 میلیون رای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آخرین نتایج این دوره از انتخابات در حوزه های مختلف سراسر کشور را اعلام کرد.

آخرین نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی

خبرگزاری جمهوری اسلامی به منظور اطلاع رسانی به هنگام، نتایج انتخابات شهرستانها را به نقل از این ستاد به روز می کند:

*** قائنات و زیر کوه: 

در حوزه انتخابیه قائنات و زیر کوه از مجموع 87 هزار و 687 رای ماخوذه فرهاد فلاحتی با 30 هزار و 12 رای انتخاب شد.

*** تویسرکان:

همچنین در حوزه انتخابیه تویسرکان از مجموع 54 هزار و 436 رای ماخوذه محمد مهدی مفتح با 39 هزار و 623 رای به بهارستان راه یافت.

*** شهر بابک: 

در حوزه انتخابیه شهر بابک از مجموعه 45 هزار و 66 رای ماخوذه علی اسدی با 16 هزار و 956 رای انتخاب شد.

*** کلیبر، خداآفرین و بخش هوران:

در حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و بخش هوران نیز از مجموع 63 هزار و 480 رای قلی الله قلی زاده با 36 هزار و 936 رای پیروز این انتخابات شد.

*** تفرش، آشتیان و فراهان: 

در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی با کسب 13 هزار و 42 رای از مجموع 48 هزار و 463 آرای صحبح ماخوذه.

*** نطنز و بخش قمصر:

در حوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر مرتضی صفاری نطنزی با کسب 9 هزار و 842 رای از مجموع 37 هزار و 644 آرای صحبح ماخوذه.

*** خرمشهر:

در حوزه انتخابیه خرمشهر عبدالله سامری از مجموع 60 هزار و 541 آرای صحیح ماخوذه با کسب 19 هزار و 318 رای. 

***بندرلنگه، بستک و پارسیان:

در حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک و پارسیان از مجموع 124هزار و 342 آرای صحیح ماخوذه خالد زمزم نژاد با کسب 29 هزار و 977 رای و احمد جباری با کسب 29 هزار و 150 رای به مرحله دوم راه یافتند.

*** گرمی:

در حوزه انتخابیه گرمی سید حمایت میرزاده از مجموع 47 هزار و 803 آرای صحیح ماخوذه با کسب 21 هزار و 399 رای. 

*** مریوان و سروآباد:

در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد از مجموع 84هزار و 925 آرای صحیح ماخوذه منصور مرادی با کسب 15 هزار و 815 رای و امید کریمیان با کسب ١٢ هزار و ٨١٩ رای به مرحله دوم راه یافتند.

***اردستان: 

در حوزه انتخابیه اردستان، سیدصادق طباطبایی از مجموع 30 هزار و 75 ارای صحیح ماخوذه با کسب 16هزار و 100رای. 

*** دشتی و تنگستان:

در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان سیدکمال الدین شهریاری از مجموع 85 هزار و 16 آرای صحیح ماخوذه با کسب 54 هزار و 208 رای. 

*** دشت آزادگان:

در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی از مجموع 68 هزار و 53 آرای صحیح ماخوذه با کسب 20هزار و 643 رای.

رزند و کوهننبان:

در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان حسین امیری خامکانی از مجموع 79هزار و 589آرای صحیح ماخوذه با کسب 35 هزار و 691 رای. 

*** نائین، خور، بیابانک:

در حوزه انتخابیه نائین، خور و بیابانک عباسعلی پوربافرانی از مجموع 39 هزار و 529 آرای صحبح ماخوذه با کسب 11 هزار و 154 رای. 

*** سیرجان و بردسیر:

در حوزه انتخابیه سرجان و بردسیر شهباز حسن پوربیگلری از مجموع 144هزار و 701 آرای صحیح ماخوذه با کسب 54 هزار و 970 رای.

*** دامغان:

در حوزه انتخابیه دامغان ابوالفضل حسن بیگی از مجموع 49 هزار و 402آرای صحیح ماخوذه با کسب 17 هزار و 244 رای. 

***بروجن:

در حوزه انتخابیه بروجن از مجموع 64هزار و 182 آرای صحیح ماخوذه خدیجه ربیعی فرادنبه با کسب 14 هزار و 642 رای و علی نادری فرد با کسب 10هزار و 108 رای به مرحله دوم راه یافتند.

***ساوه و زرندیه:

در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه از مجموع 122هزار و 624آرای صحیح ماخوذه شهیلا میرگلوبیات با کسب 23هزار و 881رای و محمدرضا منصوری با کسب 22هزار و 762 رای به مرحله دوم راه یافتند.

*** اقلید: 

در حوزه انتخابیه اقلید سیدحسین افضلی از مجموع 55 هزار و 972 آرای صحیح ماخوذه با کسب 20 هزار و 883رای. 

*** بیجار:

در حوزه انتخابیه بیجار حمدالله کریمی از مجموع 48هزار و 654 آرای صحیح ماخوذه با کسب 15 هزار و 919 رای.

*** مرند:

در حوزه انتخابیه مرند و جلفا از مجموع 158هزار و 324 آرای صحیح ماخوذه کریم شافعی با کسب 29هزار و 672رای و محمد حسن نژاد با کسب 29 هزار و 63 رای به مرحله دوم راه یافتند. 

بهار:

در حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار از مجموع 142 هزار و 366 آرای صحیح ماخوذه با کسب 39 هزار و 725 رای .

*** قروه:

در حوزه انتخابیه قروه و دهگلان علی محمد مرادی از مجموع 97هزار و 25 آرای صحیح ماخوذه با کسب 39 هزار و 302رای.

*** آستانه اشرفیه:

در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه، محمدحسین قربانی از مجموع 54هزار و 574 آرای صحیح ماخوذه با کسب 19هزار و 311 رای.

*** طوالش، رضوانشهر و ماسال:

در حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال محمود شکری از مجموع 182هزار و 594 آرای صحیح ماخوذه با کسب 48هزار و 886 رای. 

***رزن:

در حوزه انتخابیه رزن از مجموع 63 هزار و 820 آرای صحیح ماخوذه حسن لطفی با کسب 15 هزار و 13 رای و عطاء الله سلطانی صبور با کسب 14هزار و 899رای به مرحله دوم راه یافتند. 

*** سلماس: 

در حوزه انتخابیه سلماس از مجموع 98 هزار و 858 آرای صحیح ماخوذه، رسول جلایر سرنقی با کسب 18 هزار و 321 رای و شهروز برزگر کاشانی با کسب 16 هزار و 463 رای به مرحله دوم راه یافتند. 

*** شوش:

در حوزه انتخابیه شوش آقای سید راضی نوری از مجموع ٩٠ هزار و ٩٦٣ آرای صحیح ماخوذه با کسب ٣٧ هزار و ٧٦٤ رای.

*** مبارکه:

در حوزه انتخابیه مبارکه، خانم زهرا سعیدی مبارکه از مجموع ٦٦ هزار و ٣٤٥ آرای صحیح ماخوذه با کسب ٢٠ هزار و ٤٦٣ رای.

*** شاهین شهر و میمه و برخوار: 

در حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار حسین علی حاجی دلیگانی از مجموع ١١٦ هزار و ٨٨٥ آرای صحیح ماخوذه با کسب ٦٠ هزار و ٤١١ رای. 

**گلپایگان و خوانسار:

در حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار علی بختیار از مجموع ٥٢ هزار و ٦٥١ آرای صحیح ماخوذه با کسب ١٤ هزار و ٣٧١ رای.

***مهاباد:

در حوزه انتخابیه مهاباد جلال محمودزاده از مجموع ٨٥ هزار و ٧٩٦ آرای صحیح ماخوذه با کسب ٤٦ هزار و ٨٥٦ رای.

***گرمسار و آرادان:

در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب از مجموع ٤٤ هزار و ٩٤٣ آرای صحیح ماخوذه با کسب ٢٣ هزار و ٦٦٨ رای.

*** دهلران، دره شهر - آبادانان و بدره :

در حوزه انتخابیه دهلران، دره شهر - آبادانان و بدره از مجموع ١٠٢ هزار٤٩٢ آرای صحیح ماخوذه، شادمهر کاظم زاده با کسب ٢٥ هزار و ٥٢٢ رای و علی محمد احمدی با کسب ٢٢ هزار و ٧٤٩ رای به مرحله دوم راه یافتند.

*** لنجان:

در حوزه انتخابیه لنجان، محسن کوهکن ریزی از مجموع 113هزار و 819 آرای صحیح ماخوذه با کسب 38هزار و 177 رای.

*** خواف و رشتخوار:

در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار، محمود نگهبان سلامی از مجموع 113هزار و 357 آرای صحیح ماخوذه با کسب 44هزار و 379 رای.

*** صعومه سرا:

در حوزه انتخابیه صومعه سرا سید کاظم دلخوش اباتری از مجموع 83 هزار و 45 آرای صحیح ماخوذه با کسب 35 هزار و 906 رای.

*** مراغه و عجبشیر: 

در حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر از مجموع 142 هزار و 155 آرای صحیح ماخوذه مهدی دواتگری با کسب 29 هزار و 66 رای و محمدعلی حسین زاده با کسب 26 هزار و 512 رای به مرحله دوم راه یافتند.

*** خمینی شهر: 

در حوزه انتخابیه خمینی شهر سیدمحمد جواد ابطحی از مجموع 105هزار و 771 آرای صحیح ماخوذه با کسب 45 هزار و 514 رای.

*** لارستان،خنج و گراش:

در حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش جمشید جعفرپور از مجموع 113 هزار و 716 آرامی صحیح ماخوذه با کسب 38 هزار و 766 رای. 

*** ملایر:

در حوزه انتخابیه ملایر محمد کاظمی از مجموع 133 هزار و 582 آرای صحیح ماخوذه با کسب 45 هزار و 282 رای به مجلس راه یافت و احد آزادی خواه با کسب 29 هزار و 872 رای و علیرضا امامی با کسب 21 هزار و 32 رای به مرحله دوم راه یافتند.

*** زاهدان:

در حوزه انتخابیه زاهدان از مجموع 223هزار و 262 آرای صحیح ماخوذه ، علیم یارمحمدی با کسب 98هزار و 191 رای و حسینعلی شهریاری با کسب 86هزار و 98 رای .

*** سپیدان:

در حوزه انتخابیه سپیدان سیدعلاء الدین خادم از مجموع 77هزار و 402 آرای صحیح ماخوذه با کسب 37هزار و 777رای.

*** لاهیجان و سیاهکل: 

در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل ذبیح نیک فر لیالستانی از مجموع 91هزار و 860 آرای صحیح ماخوذه با کسب 47هزار و 341 رای.

*** رودسر و املش:

در حوزه انتخابیه رودسر و املش اسدالله عباسی از مجموع 108هزار و 840 آرای صحیح ماخوذه با کسب 40هزار و 345 رای. 

*** نیریز و استهبان:

در حوزه انتخابیه نیریز و استهبان از مجموع 98هزار و 773 آرای صحیح ماخوذه ، اصغر مسعودی با کسب 18هزار و 354 رای و فرهاد طهماسبی با کسب 16 هزار و 330رای به مرحله دوم راه یافتند. 

*** اسفراین:

در حوزه انتخابیه اسفراین هادی قوامی از مجموع 71هزار و 608 آرای صحیح ماخوذه با کسب 24هزار و 195 رای.

*** تفت و میبد: 

در حوزه انتخابیه تفت و میبد کمال دهقانی فیروزآبادی از مجموع 68هزار و 334 آرای صحیح ماخوذه با کسب 27 هزار و 480 رای.

*** لردگان: 

در حوزه انتخابیه لردگان محمد خالدی سردشتی از مجموع 127 هزار و 547 آرای صحیح ماخوذه با کسب 38 هزار و 751 رای.

*** سقز و بانه: 

در حوزه انتخابیه سقز و بانه محسن بیگدلی از مجموع 140 هزار و 708 آرای صحیح ماخوذه با کسب 58هزار و 670 رای.

*** کرمان و راور:

در حوزه انتخابیه کرمان و راور از مجموع 306هزار و 934 آرای صحیح ماخوذه محمدرضا پورابراهیمی داورانی با کسب 157 هزار و 450 رای و محمدمهدی زاهدی با کسب 108هزار و 316 رای.

*** تربت جام و تایباد و باخرز: 

در حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد و باخرز، جلیل رحیمی جهان آبادی از مجموع از مجموع 199 هزار و 734 آرای صحیح ماخوذه با کسب 108هزار و 934 رای.

*** اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: 

در حوزه انتخابیه اردل ، فارسان ، کوهرنگ و کیار ، از مجموع 151 هزار و 271 آرای صحیح ماخوذه ، علی کاظمی باباحیدری با کسب 21هزار و 956 رای و قدرت الله حمزه شلمزاری با کسب 18 هزار و 197 رای به مرحله دوم راه یافتند. 

غیر قابل انتشار: ۱۰
انتشار یافته: ۱۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
1
39
درود بر مردم استان قزويم
دو دلواپس را به خانه شان فرستادند و دو اصلاح طلب را به مجلس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
2
22
ما قزوینیا ترکوندیم هرچی اصلاح طلب و حامی دولت داشتیم فرستادیم مجلس ... از ما یادبگیرید.
پاسخ ها
صاحب رضایی چالدران
| Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
آفرین بر غیرتتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
1
8
زنده باد اميد
khodadad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
0
3
درحدرضایت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
0
2
درود بر مردم استان کرمان
ایرانی
|
Germany
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
1
0
از نوشهر قاسم احمدی مستقل بود کاندید اصلاح طلبان حمزه علی ریاحی بود
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
1
5
دم بچه های اصلاح طلب قزوین گررررررررررررررم
دکتر رادان ازسرباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
0
3
درودبرمردم بلوچستان که مولوی سلامی رابه مجلس خبرگان فرستادن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
2
2
واقعا دم مردم زاهدان وقزوین گرممممم.کرمانشاه واقعا وضع خرابه
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
1
3
درود میفرستم اول به همه ایرانیا. بعد به همه قزوینیای باغیرت ودر اخر به همه مردم فهیم وباغیرت شهرستان بویین زهرا و اوج
عباس جعفری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
7
1
زنده باد اصول گرایان
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
0
3
درود بر شما ای قزوینیها
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
0
3
دم مردم فهیم ملایر در استان همدان گررررررررررررم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
0
0
نماینده مدپردم فردوس و طبس در خراسان جنوبی دکتر امیر حسنخانی اصلاح طلبند و از حامیان اقای هاشمی نه اصولگرا ایشان در انتخابات مجلس نهم و سال جاری مرحله اول رد صلاحیت شدند که بحمدلله با اعتراض مردم مجدد تائید شدند
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۶
0
0
یکی از دو نماینده نوراباد ممسنی به اشتباه عبدالرضا رستمی نوشته شده. صحیح ان عبدالرضا مرادی است. تصحیح فرمایید
درود بر دکتر مرادی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:

الاهلی از استقلال شکایت کرد!

ادامه مداحى عليه ظريف

طرح احمدی‌نژاد برای سرکوب معترضان ۸۸ به روایت زاکانی

روس ها تمایلی به نزدیکی ایران و آمریکا ندارند / تحريم ها برداشته شود، همچنان مانع FATF را داريم

نصف 'پرسپولیس' می‌توانند در پایان فصل جدا شوند: دغدغه شدید برای این ۶ نفر!

اعتراض حزب جوانان ایران اسلامی به رد صلاحیت گسترده کاندیداهای شورای اسلامی شهر

افشاگری رئیس‌جمهور عراق در مورد گفتگوهای ایران و عربستان

هاآرتص: ایران در هرگونه مذاکره ای با سعودی ها دست بالا تر را دارد/ ریاض باید خودش را برای دوران پسا تحریمی تهران آماده کند!

شمارش معکوس برای یک فاجعه در پرسپولیس!

سخنگوی شورای ائتلاف: هیچ خبر قطعی درباره کاندیداتوری آیت‌الله رئیسی وجود ندارد

جزئیات پرداخت کمک‌هزینه‌های عائله‌مندی و اولاد بازنشستگان در سال ۱۴۰۰ اعلام شد

کاهش چشمگیر قیمت طلا و سکه

شناسایی کرونای هیبرید هندی - کالیفرنیایی در کشور/ افزایش موارد کرونای آفریقایی!

هدیه گلر استقلال به باشگاه النصر/ عربستانی‌ها ذوق کردند!

رقابت با رییسی که ۳سال آنتن داشته نابرابر است

ابتكار جدید احمدی‌نژاد برای نامزدی در انتخابات (تصاوير)

سحر دولتشاهی با ماسک در جشنواره فیلم فجر

اخراج به خاطر عکس گرفتن با پیکر مارادونا (تصوير)

ازدواج شهرزاد شريعت زاده و جان سينا

جذاب ترین عکس ها از گوشه و کنار جهان را در دریچه روز تماشا کنید

جديدترين تصوير از مهدى كروبى

مراسم خاکسپاری آیت الله خویی با حضور آیت الله سیستانی (عكس)

ماهی 2.5 تنی در سواحل استرالیا (عكس)

مصادره عدد 4 توسط پرسپوليسى ها بدون فاصله گذارى اجتماعى ! (عكس)

عکسی از درون ضریح پیامبر اسلام (ص)

تیپ استوایی مجری ممنوع التصویر درکنار فرهاد اصلانی (عکس)

اسکورت عجیب بهنوش بختیاری در روزهای کرونایی! (فيلم)

آخرين حضور رحمانى وزير معزول صمت در دولت يازدهم (عكس)

جهان در متفاوت ترین 100 روزی که پشت سر گذاشت

تصويرى از 'سيدحسين حسينى و همسرش' در قرنطينه

تصوير جديد از كريم انصارى فرد و همسر يونانى اش

هرويه ميليچ بازيكن استقلال و همسرش (عكس)

تازه ترین تصویر کریم انصاری فرد در کنار 'همسر یونانی اش'

عکس‌ های مهدى طارمی با سحر قريشى چگونه لو رفت؟

ايوانكا ترامپ محجبه شد!

مراسم اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

پژمان جمشيدى و ريحانه پارسا در جشنواره فجر (عكس)

تصوير جديد از مهدى قائدى و همسرش (عكس)

مهدى قائدى مهاجم استقلال و همسرش (عكس)

سلفى همسر سرمربى استقلال با ارگ شيراز

'همسر سرمربى استقلال' در تهران مدل شد (عكس)

حضور بهنوش طباطبایی با ظاهری جدید در جشن عکاسان

پريناز ايزديار در اكران سرخپوست (عكس)

داليلا همسر استراماچونی سرمربی استقلال در تهران (عكس)

تصويرى جديد از بهاره كيان افشار

همسر سرمربی استقلال به ايران نيامده، قليانى شد! (عكس)