:::Noandish.com::: نتایج انتخابات و "تركيب سیاسی مجلس" به تفكيك "اصلاح طلبان" ، "اصولگرايان" و "مستقل ها" (جدول)
کد خبر: ۳۸۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۴
تعداد نظرات: ۲ نظر

نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ترکیبی تقریبا متعادل از ورود منتخبین را به بهارستان نشان می‌دهد.

 دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه 7 اسفند با رای‌گیری در 209 حوزه انتخابیه سراسر ایران با مشارکت 62 درصدی در کل کشور و 50 درصدی در تهران برگزار شد.

طبق نتایج به دست آمده از 290 کرسی مجلس دهم، 80 کرسی به اصلاح‌طلبان، 76 کرسی به اصولگرایان، 60 کرسی به مستقلین و 5 کرسی به اقلیت‌های دینی اختصاص یافت و تکلیف 64 کرسی باقی‌مانده در مرحله دوم مشخص می‌شود.(این آمار بدون در نظر گرفتن حوزه انتخابیه اصفهان است که هنوز نتایج قطعی آن از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام نشده است.)

اصوالگرامستقل یا ناشناساصلاح‌طلباقلیتمرحله دومجمع
766080564285

ستاد انتخابات وزارت کشور پس از پایان زمان رای‌گیری که به دلیل استقبال گسترده مردم در حوزه‌های رای‌گیری برای 4 بار در سراسر کشور و 5 بار در تهران تمدید شد، بلافاصله نسبت به شمارش آرا اقدام و از صبح روز شنبه هشت اسفند اسامی کسانی را که حایز اکثریت آرا شده‌اند یا به مرحله دوم راه یافته‌اند، به تدریج اعلام کرد.

جداول زیر به تفکیک استان‌ها و تعداد حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب و گرایش‌های سیاسی آن‌ها را نشان می‌دهد:

در این جداول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، آرا در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حایز اکثریت آرا شده تنها به تعداد رای اشاره شده است. تکرار اسامی در برخی ستون‌ها نیز به دلیل حضور کاندیدای مورد نظر در لیست‌های مختلف است.

این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تکمیل شده و نتایج مندرج در آن قطعی و نهایی است.


* استان آذربایجان شرقی:

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
تبریز، آذرشهر و اسکومسعود پزشکیان261605
تبریز، آذرشهر و اسکواحمدعلی رضابیگی235314
تبریز، آذرشهر و اسکومحمدحسین فرهنگی (143379)، محمداسماعیل سعیدی(105329)، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی(98562)علیرضا منادی سفیدان(113748)زهرا ساعی(114384)، میرعلی اصغر الموسوی(102255)، شهاب الدین بی مقدار(96281)، عباس عباس زاده(88855)مرحله دوم
بستان آبادمحمد وحدتی هلان20006
ملکانسلمان خدادادی33132
شبسترعلی علیلو(8511)معصومه آقاپورعلی شاهی(12314)مرحله دوم
سرابیوسف داوودی(16284)محمد نصیرپور سردهایی(15015)مرحله دوم
میانهیعقوب شیویاری23919
میانهفردین فرمند94564
اهر و هریسمهدی حسینیان سراچه‌لو(13343)بیت‌الله عبداللهی(17072)مرحله دوم
کلیبر، خداآفرین و بخش هورانقلی الله قلی زاده36936
هشترود و چاراویماقسید حمزه امینی15058
بنابضیاءالله اعزازی ملکی26383
ورزقانرضا علیزاده15891
مرند و جلفامحمد حسن نژاد(29063)کریم شافعی(29672)مرحله دوم
مراغه و عجب شیرمهدی دواتگری(29066) و محمد علی حسین‌زاده(26512)مرحله دوم

* استان آذربایجان غربی

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
ارومیهنادر قاضی پور169098
ارومیهحاکم ممکان ممکان(104269) و روح‌الله حضرت پور طلا تپه(86257)سیدهادی بهادری(102984) و مجید دودکانلوی میلان(82913)مرحله دوم
سلماسرسول جلایر سر نقی(18321)شهروز برزگر کاشانی(16463)مرحله دوم
مهابادجلال محمودزاده46856
میاندوآب، شاهین دژ و تکابمهدی عیسی زاده (43461)همایون هاشمی(51488) و محمد میرزایی (49846)جهانبخش محبی نیا(48136)مرحله دوم
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب
نقده و اشنویهعبدالکریم حسین زاده61972
خوی و چایپارهسیدتقی کبیری73694
پیرانشهر و سردشترسول خضری27760
بوکانمحمد قسیم عثمانی47162
ماکو، چالدران، پلدشت و شوطمحرم اکبرزاده(20884)عین‌الله شریف پور (27799)مرحله دوم

* استان اردبیل

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
اردبیل، نمین، نیر و سرعینصدیف بدری87784
اردبیل، نمین، نیر و سرعینرضا کریمی86839
اردبیل، نمین، نیر و سرعینسید کاظم موسوی(55511)محمد فیض زنگیر(62457)مرحله دوم
مشکین شهرولی ملکی22457
پارس آباد و بیله سوارایرج بیگدلو(20499) و شکور پورحسین شقلاق(17475)مرحله دوم
خلخال و کوثربشیر خالقی19120
گرمیسید حمایت میرزاده21399

* استان اصفهان

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
اصفهان
اصفهان
اصفهان
اصفهان
اصفهان
نجف آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابی64527
فریدن، فریدون شهر و چادگاناکبر ترکی22536
مبارکهزهرا سعیدی مبارکه20463
اردستانسید صادق طباطبایی نژاد16100
شاهین شهر، میمه و برخوارحسینعلی حاجی دلیگانی60411
شهرضا و دهاقانمحمدرضا آقایی(16258)سمیه محمودی(12324)مرحله دوم
خمینی شهرمحمد جواد ابطحی45512
نایین، خور و بیابانکعباس‌علی پوربافرانی11154
سمیرماصغر سلیمی(7832)، بهروز جعفری(7444)مرحله دوم
نطنز و بخش قمصرمرتضی صفاری نطنزی9842
لنجانمحسن کوهکن ریزی38177
کاشان و آران بیدگلسید جواد ساداتی نژاد70761
فلاورجانسید ناصر موسوی لارگانی56208
گلپایگیان و خوانسارعلی بختیار14371

* استان البرز

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
کرجعزیز اکبریان552065
کرجمحمدجواد کلیوند143434
ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقانمحمود بهمنی50105

* استان ایلام

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید(اصلاح‌طلبان)تعداد آراء
ایلام، ایوان و چرداولسلام امینی(39363)، سارا فلاحی(38556) و لطیف صادقی(31384)جلال میرزایی(36470)مرحله دوم
دهلران، دره شهر، آبدانان و بدرهشادمهر کاظم زاده(25522) و علی محمد احمدی(22749)مرحله دوم

*استان بوشهر

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
کنگان، دیر و جمسکینه الماسی41804
دشتی و تنگستانسید کمال‌الدین شهریاری54208
بوشهر، گناوه و دیلمعبدالحمید خدری41922
دشتستانمحمدباقر سعادت36916

* استان تهران

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید(اصلاح‌طلبان)تعداد آراء
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس1- محمدرضا عارف1543185
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس2- علی مطهری1381971
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس3 - سهیلا جلودارزاده1252502
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس4 -علیرضا محجوب1251696
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس5 - الیاس حضرتی1230584
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس6 - کاظم جلالی1204370
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس7- محمدرضا بادامچی1197491
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس8 - فریده اولادقباد1189744
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس9- سیده فاطمه حسینی1159619
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس10- مصطفی کواکبیان1159401
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس11- پروانه سلحشوری1139829
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس12 -ابوالفضل سروش1138647
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس13- علی نوبخت حقیقی1123414
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس14 - غلامرضا حیدری1122784
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس15 - مهدی شیخ1119608
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس16 - فاطمه سعیدی1116359
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس17 -محمدعلی وکیلی1112121
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس18 - محمود صادقی1111594
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس19 - بهروز نعمتی1103989
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس20 - پروانه مافی1103563
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس21 - فاطمه ذوالقدر1102515
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس22- محمدجواد فتحی1079264
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس23 - طیبه سیاووشی شاه عنایتی1077365
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس24- سیدفرید موسوی1075314
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس25 - محمدرضا نجفی1072869
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس26 - داود محمدی1071992
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس27 - محسن علیجانی زمانی1071698
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس28 - احمد مازنی1066640
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس29 - علیرضا رحیمی1061553
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس30 -عبدالرضا هاشم‌زایی1039884
دماوند و فیروزکوهسید احمد رسولی‌نژاد(12750) و قاسم میرزایی نیکو (10259)مرحله دوم
رباط کریم و بهارستانحسن نوروزی(48841)، ابراهیم نکو(33311)مرحله دوم
ورامین و پیشواسید حسین نقوی حسینی95144
شهریار، قدس و ملاردحیسن گروسی(75524)محمد محمودی شاه نشین(67966)مرحله دوم
پاکدشتمحمد قمی46398

* استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
لردگانمحمد خالدی38751
شهرکرد، بن و ساماناردشیر نوریان42152
بروجنخدیجه ربیعی فرا دنبه(14642) وعلی نادری فرد(10108)مرحله دوم
اردل و فارسان و کوهرنگ و کیارقدرت‌الله حمزه شلمزاری (18197)علی کاظمی بابا حیدری (21956)مرحله دوم

* استان خراسان جنوبی

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
بیرجند و درمیانسیدمحمدباقر عبادی59361
فردوس، سرایان، طبس و بشرویهمحمدرضا امیرحسنخانی51615
نهبندان و سربیشهنظر افضلی19553
قائناتفرهاد فلاحتی30012

* استان خراسان شمالی

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلانعلی اکبری103046
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلانعلی قربانی99204
شیروانعبدالرضا عزیزی27179
اسفراینهادی قوامی24195

* استان خراسان رضوی

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
مشهد و کلاتسید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی384077
مشهد و کلاتنصرالله پژمانفر377734
مشهد و کلاتمحمدحسین حسین‌زاده بحرینی353118
مشهد و کلاترضا شیران خراسانی343722
مشهد و کلاتجواد کریمی قدوسی324450
تربت جام، تایباد و باخزرجلیل رحیمی جهان آبادی108934
کاشمر، بردسکن و خلیل آبادبهروز بنیادی48660
تربت حیدریه، مه ولات و زاوهابوالقاسم خسروی(31317)سعید باستانی(39571)مرحله دوم
چناران و طرقبه شاندیزمحمد دهقانی نقندر39062
گناباد و بجستانحمید بنایی19901
سبزوار، جغتای، جوین و خوشابحسین مقصودی102345
سبزوار، جغتای، جوین و خوشابرمضانعلی سبحانی‌فر75308
نیشابور و فیروزهحمید گرمابی75686
نیشابور و فیروزههاجر چناری75384
فریمان، سرخس، بخش های احمدآباد و رضویهسید احسان قاضی زاده هاشمی36743
قوچان و فاروجهادی شوشتری41218
درگزعبدالله حاتمیان11920
خواف و رشتخوارمحمود نگهبان سلامی44379

* استان خوزستان

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
اهواز و باویسیدشکرخدا موسوی(82200)سیدشریف حسینی(71919) و شبیب جویری(68881)جواد کاظم نسب(88777) و همایون یوسفی(107784) و علی ساری(66954)مرحله دوم
آبادانعامر کعبی27706
آبادانجلیل مختار25412
آبادانغلامرضا شرفی (23418) و محمد مولوی(16129)
بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکیحبیب آقاجری(29010)علی گلمرادی(28687)مرحله دوم
رامهرمز و رامشیراقبال محمدیان25455
دزفولعباس پاپی‌زاده پالگان96852
شادگانمجید ناصری‌نژاد24710
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکاعلیرضا ورناصری قندعلی()23367علی عسکرظاهری عبده‌وند(25646)مرحله دوم
اندیمشکفریدون حسنوند39093
ایذه و باغملکسیدهادی طباطبایی(25314)هدایت‌الله خادمی(23599)مرحله دوم
شوشتر و گتوندسهراب گیلانی36914
خرمشهرعبدالله سامری19318
بهبهان و آغاجریحبیب الله کشت زر(15744)محمودرضا ضرغامی(20737)مرحله دوم
دشت آزادگان و هویزهقاسم ساعدی20643
شوشسید راضی نوری37764

* استان زنجان

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
زنجان و طارمفریدون احمدی(50379)، علی وقف‌چی(33695)سید ابوالفضل موسوی(52351) و کریم خان محمدی(31910)مرحله دوم
ابهر و خرمدره و سلطانیهمحمدرضا خانمحمدی خرمی(25037)محمد عزیزی(25324)مرحله دوم
ماه نشان، ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوقسیدمرتضی خاتمی13875
خدابندهسید البرز حسینی(16430) و احمد بیگدلی(16300)مرحله دوم

* استان سمنان

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
شاهرودسیدحسن حسینی49970
سمنان و مهدی شهراحمد همتی31777
دامغانابوالفضل حسن بیگی17244
گرمسارغلامرضا کاتب23668

* استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
زاهدانعلی یارمحمدی98191
زاهدانحسینعلی شهریاری86098
زابل، زهک و هیرمندحبیب‌الله دهمرده114439
زابل، زهک و هیرمنداحمدعلی کیخا64950
چابهار، نیک شهر و کنارکعبدالغفور ایران‌نژاد82473
خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورینعلی کرد60353
ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشارمحمد نعیم امینی فرد76555
سراوان، سیب، سوران و زابلیمحمد باسط درازهی60347

* استان فارس

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
شیرازبهرام پارسایی197471
شیرازفرج الله رجایی172883
شیرازمسعود رضایی142667
شیرازجعفر قادری(111961)علی اکبری(132474)مرحله دوم
داراب و زرین دشتمحمد جواد عسکری(27261)رضا انصاری(25055)مرحله دوم
سروستان، کوار و خرامهداریوش اسماعیلی56941
مرودشتمهدی برومندی55797
لارستان، خنج و گراشجمشید جعفر پور38766
فسامحمدجواد جمالی نوبندگانی44403
جهرممحمدرضا رضایی کوچی53882
آباده و بواناترحیم زارع32768
نی ریز و استهبانفرهاد طهماسب(16330)اصغر مسعودی(18354)مرحله دوم
ممسنی و رستمعبدالرضا مرادی(22395)مسعود گودرزی(26361 )مرحله دوم
اقلیدسید حسین افضلی20883
فیروزآباد، فراش بند، قیر و کارزینکوروش کرم‌پور حقیقی48973
کازرونحسن رضازاده43127
لامرد و مهرسیدمحسن علوی40414
سپیدانعلاء الدین خادم37777

* استان قزوین

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
قزوین، آبیک و البرزداود محمدی107991
قزوین، آبیک و البرزسیده حمیده زرآبادی107391
تاکستانبهمن طاهرخانی40406
بوئین زهراروح‌الله بابایی صالح33486

* استان قم

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
قماحمدامیرآبادی فراهانی263885
قمعلی اردشیر لاریجانی191329
قممجتبی ذالنوری168397

* استان کردستان

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
سنندج و دیواندرهسید مهدی فرشادان54472
سنندج و دیواندرهسید حسن علوی(48695) و سالار مرادی( 25496)
بیجارحمدالله کریمی15919
سقز و بانهمحسن بیگلری58670
قروه و دهگلانعلی محمد مرادی39032
مریوان و سروآبادمنصور مرادی(15815) و امیر کریمیان(12819)مرحله دوم

* استان کرمان

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
کرمان و راورمحمدرضا پورابراهیمی داورانی157450
کرمان و راورمحمد مهدی زاهدی108316
رفسنجان و اناراحمد انارکی محمدی56464
زرند و کوهبنانحسین امیری خامکانی35691
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاباحمد حمزه79243
سیرجان و بردسیرشهباز حسن پور بیگلری54970
جیرفتیحیی کمالی‌پور71729
بم، ریگان، فهرج و نرماشیرحبیب الله نیکزاد پناه72985
شهر بابکعلی اسدی16956
بافت، رابر و ارزوئیهعلی بختیاری21573

* استان کرمانشاه

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
کرمانشاهعبدالرضا مصری143928
کرمانشاهسید قاسم جاسمی106454
کرمانشاهسعید حیدری طیب(75322) و احمد صفری(53834)مرحله دوم
کنگاور، صحنه و هرسینحسن سلیمانی48891
اسلام آباد غربحشمت‌الله فلاحت‌پیشه53369
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربفرهاد تجری30731
سنقرسیدجواد حسینی‌کیا(10543)محمد عمادی رستگار(5585)مرحله دوم
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسرشهاب نادری32514

* استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
کهگیلویه، بهمئی، چرام و لندهعدل هاشمی پور58995
گچساران و باشتغلامرضا تاجگردن66103
بویراحمد و دناغلام محمد زارعی48768

*استان گلستان

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
گرگان و آق قلاسیدعلی طاهری(43310)نورمحمد تربتی‌نژاد(47467)مرحله دوم
گرگان و آق قلاعبدالغفور امانزاده(47894) و نبی هزار جریبی(45094)مرحله دوم
مینودشت،کلاله،مراوه تپه و گالیکششهرام کوسه‌غراوی(41274) و سیدنجیب حسینی(38736)مرحله دوم
آزادشهر و رامیانعلیرضا ابراهیمی27083
گنبد کاووسقرجه طیار50822
کردکوی،ترکمن،بندگز و گمیشانرحمت الله جلالی میان دره(24733)رامین نورقلی پور(32565)
علی‌آباد کتولاسدالله قره‌خانی آلوستانی44559

*استان گیلان

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
رشتغلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی90921
رشتجبار کوچکی‌نژاد(58922)، علی آقازاده داوساری(58397)، سید ولی الله عظمتی(53392)محمد صادق حسنی جوریابی(43602)مرحله دوم
لنگرودمهرداد بائوج لاهوتی28846
رودبارصمد مرعشی(13240) و منوچهر جمالی سوسفی(8259)مرحله دوم
بندانزلیحسن خسته‌بند14948
صومعه سراکاظم دلخوش اباتری35906
رودسر و املشاسدالله عباسی40345
تالش و رضوان شهرمحمود شکری48866
فومن و شفتمحمد مهدی افتخاری33647
آستانه اشرفیهمحمد حسین قربانی19311
لاهیجانذبیح نیک فر لیالستانی47341
آستاراولی داداشی14173

*استان لرستان

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
خرم آباد و دورهمحمدرضا ملکشاهی(32127)اعظم محمدی‌نیا(31723)، مرتضی محمودوند(30444)محمد بیرانوندی(52541)دور دوم
بروجردعلاءالدین بروجردی(30466)هادی مقدسی(29108)، عباس گودرزی(27527)، فاطمه مقصودی(26815)مرحله دوم
الیگودرزمحمد خدابخش20991
دلفان و سلسلهعلی رستمیان48440
دورود و ازناحسین گودرزی(20994)ابرمجید کیانپور(20574)مرحله دوم
پلدخترسیدحمیدرضا کاظمی18950
کوهدشتالله یار ملکشاهی57713

*استان مازندران

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
ساری و میاندرودعلی اصغر یوسف‌نژاد116504
ساری و میاندرودمحمد دامادی67158
قائمشهر،سوادکوه و جویبارعبدالله رضاییان62192
قائمشهر،سوادکوه و جویبارسیدعلی ادیانی(47203) و کمال علی پور خنکداری(46512)مرحله دوم
نوشهر و چالوسقاسم احمدی‌لاشکی39986
نور و محمودآبادعلی اسماعیلی36891
بهشهر،نکا و گلوگاهعلی محمد شاعری70403
بابلعلی نجفی خوشرودی62708
بابلحسن نیاز آذری(58846) و همت‌الله طاهری نژادلداری(55158)مرحله دوم
علی آباداسدالله قره خانی آلوستانی44559
بابلسر و فریدونکنارولی‌الله نانواکناری39319
آملعزت‌الله یوسفیان ملا84453
تنکابن و رامسرو عباس‌آبادشمس‌الله شریعت‌نژاد46568

*استان مرکزی

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
اراک،کمبجان و خندابعلی اکبر کریمی103234
اراک،کمیجان و خندابمحمدحسن آصفری(59028)سید مهدی مقدسی(54546)مرحله دوم
خمینمحمد ابراهیم رضایی22664
محلات و دلیجانعلیرضا سلیمی11470
تفرش و آشتیانمحمد حسینی13042
شازندصاحبعلی غفاری(15719)علی ابراهیمی(11583)مرحله دوم
ساوه و زرندیهشهلا میر گلو بیات(23881)محمد رضا منصوری(22762)مرحله دوم

*استان هرمزگان

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیرحسین هاشمی تختی نژاد177826
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیراحمد مرادی136935
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیرو محمد آشوری تازیانی127369
بندرلنگه،بستک و پارسیاناحمد جباری(29150)خالد زمزم نژاد(29799)مرحله دوم
میناب،رودان،جاسک،سیریک و بشاگردسید مصطفی ذوالقدر75175

*استان همدان

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
همدان و فامنینحمیدرضا حاجی بابایی133343
همدان و فامنینامیر خجسته80306
ملایرمحمد کاظمی45282
ملایراحد آزادی خواه(29872)علی رضا امامی(21032)مرحله دوم
بهار و کبودرآهنگمحمد علی پورمختار39725
رزنعطاء الله سلطانی صبور(14899)حسن لطفی(15013)مرحله دوم
نهاوندحسن بهرام‌نیا31132
اسدآباداکبر رنجبرزاده19430
تویسرکانمحمد مهدی مفتحمحمد مهدی مفتح39623

*استان یزد

حوزه انتخابیهائتلاف اصولگرایانمستقللیست امید (اصلاح طلبان)تعداد آراِء
یزد، اشکذر و ندوشنابوالفضل موسوی بیوکی124448
اردکانمحمدرضا تابش25571
مهریز و بافقمحمدرضا بابایی(22141)محمدرضا صباغیان بافقی(27483)مرحله دوم)
تفت و میبدکمال دهقانی فیروزآبادی27480

*اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیهنام منتخبتعداد آرا
زرتشتیاناسفندیار اختیاری کسنویه یزد3966
آشوریان و کلدانییوناتن بت‌کلیا2212
ارامنه جنوبژرژیک ابرامیان2290
ارامنه شمالکارن خانلری8631
کلیمیانسیامک مره صدق2449

*ايسنا 

غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
1
11
درود به شرف تهرانی ها
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
1
1
آقای سوپر پایداری است
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: