:::Noandish.com::: اسامى ١٤٠ چهره شاخص ثبت نام كرده در انتخابات شوراى شهر تهران
کد خبر: ۵۵۳۷۸
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۵
تكرار/
با پايان ثبت نام براى انتخابات شوراهاى شهر و روستا، اسامى چهره هاى شاخص ازجريان هاى مختلف سياسى كه وارد اين رقابت شده اند، مشخص شد. فهرست زير شامل اسامى حدود ١٤٠ فعال سياسي، رسانه اى، اجتماعى و... است كه در تهران ثبت نام نويسى نموده و خبرنگار نواندیش به نام آنها دست يافته است
نوانديش: با پايان ثبت نام براى انتخابات شوراهاى شهر و روستا، اسامى چهره هاى شاخص ازجريان هاى مختلف سياسى كه وارد اين رقابت شده اند، مشخص شد. فهرست زير شامل اسامى حدود ١٤٠ فعال سياسي، رسانه اى، اجتماعى و... است كه در تهران ثبت نام نويسى نموده و خبرنگار   نواندیش   به نام آنها دست يافته است. با اين توضيح كه احتمالا چهره هاى شاخص ديگرى نيز هستند كه از قلم افتاده اند:
(ترتيب اسامى بر اساس روز ثبت نام از پايان به آغاز مى باشد)

ثبت نام كنندگان شاخص در روز آخر

ولى الله شجاع پوريان (عضو اصلاح طلب شوراى شهر)

حمید آیتی (همسر شهیندخت مولاوردی و رییس پژوهشکده فرهنگ)

على رياض (نماينده دوره هفتم و عضو جبهه نيروهاى انقلاب)

مرجان توحيدى (فعال رسانه اى اصلاح طلب)

احمد مسجد جامعى (عضو كنونى و رييس سابق شوراى شهر تهران)

احمد دنيامالى (عضو كنونى شوراى شهر تهران)

پرويز سرورى (عضو اصولگراى شوراى شهر تهران)

گوهر شاد بختيارى (عضو جمعيت زنان مسلمان نوانديش)

حسين الله كرم (از رهبران انصار حزب الله)

على صوفى (وزير تعاون دولت اصلاحات) 

محسن مهرعليزاده (معاون رييس جمهور دولت اصلاحات و رييس اسبق سازمان تربيت بدنى)

ياشار سلطانى (مدير سايت معمارى نيوز)

احمد شريف (عضو شوراى مركزى خانه احزاب)

فاطمه راكعى (دبيركل جمعيت زنان مسلمان نوانديش و نماينده سابق مجلس)

افشين علا (شاعر)

اسماعيل شجاعى (عضو حزب اعتدال و توسعه)

ابراهيم باى سلامى (نماينده سابق مجلس)

الهام فخارى (عضو شوراى مركزى سازمان عدالت و آزادى و عضو جبهه اصلاحات)

مجيد فراهانى (دبيركل حزب ندا)

محمد خون چمن (دبيركل حزب جوانان ايران اسلامى)

منصور آرانى (نماينده اصولگراى مجلس نهم)

علي اصغر شفيعيان (مديرمسوول سايت انصاف نيوز)

حسين دروديان (عضو شوراى شهر اول تهران و عضو سابق دفتر تحكيم وحدت)

مهدى فرنيان (عضو حزب اسلامى كار)

مجتبى تقوى نژاد (عضو شوراى مركزى حزب جوانان ايران اسلامى)

عباس ميرزا ابوطالبى (نماينده ادوار)

سعيد الله بداشتى (فعال اصلاح طلب و مشاور دبيرشوراى عالى مناطق آزاد)

منصور كمالى (عضو حزب همبستگى)

مرتضى كاظمى (بازيگر)

سمانه محمود آبادى (روزنامه نگار)

لطف الله فروزنده (معاون پارلمانى احمدى نژاد)

حامد منتظرى (فرزند احمد منتظرى)

خديجه جدا (عضو حزب ندا)

محمد على تبرايى (دبير اجرايى خانه احزاب)

حجت الاسلام ناصر نقويان (واعظ)

آمنه شیرافکن (روزنامه نگار)

مهدى رادان (فرزند سردار احمد رادان)

جلال ملكى (سخنگوى آتش نشانى)
 

ساير چهره ها در روزهاى قبل:

ميرعرب (عضو بنياد باران)

حسين عسگرى (نماينده ادوار مجلس)

رسول جماعتى (نماينده ادوار مجلس)

ليلا ارشد (مدير خانه خورشيد)

فتاح غلامى (عضو شورايارى)

محسن ابراهيمى (عضو حزب اراده ملت)

نسرين وزيرى (روزنامه نگار)

سودابه رادفر (مشاور وزير ارتباطات)

ميكاييل ديانى (فعال دانشجويى)

نويد ادهم (عضو حزب ندا)

رضا نقى پور (فعال اصلاح طلب)


ثبت نام كنندگان شاخص در روز ششم

مهدى چمران (رييس شوراى شهر تهران)

احمد حكيمى پور (عضو كنونى شوراى شهر تهران)

فاطمه صالحی (فرزند فرمانده کل ارتش)

فاطمه قاسمى (فرزند رستم قاسمى وزير نفت احمدى نژاد)

محسن هاشمى (معاون عمرانى دانشگاه آزاد و مديرعامل سابق مترو تهران و فرزند ارشد آيت الله هاشمى)

مرتضى طلايى (عضو كنونى شوراى شهر تهران)

امير خازه (رييس سازمان دانشجويى حزب اسلامى كار)

حسین نقاشی (عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت)

رسول كوهپايه زاده (وكيل بابك زنجانى)

محسن سرخو (عضو كنونى شوراى شهر و عضو حزب اسلامى كار)

افشين حبيب زاده (عضو خانه كارگر و عضو على البدل شوراى شهر)

عباس جديدى (عضو كنونى شوراى شهر)

حسين عبداللهى (مديرمسوول روزنامه اصلاح طلب آرمان)

سردار عيسى كاكويى (مشاور قاليباف)

كيهانيان (دبيركل جمعيت حاميان انقلاب)

محمد ميرزايى (دبير كميته محيط زيست شوراى شهر و عضو شوراى مركزى حزب جوانان ايران اسلامى)

محمود ميرلوحى (استاندار دولت اصلاحات)

اقبال شاكرى (عضو اصولگراى شوراى شهر)

على نوذرپور (مديركل وزارت كشور)

صدرالدين عليپور (مدير سابق معاينه فنى)

فاطمه مقيمى (عضو حزب كارگزاران و اتاق بازرگانى)

جواد حق شناس (استاد علوم سياسى و عضو حزب اعتماد ملى)

امير آريازند (عضو شوراى مركزى حزب اتحاد ملت)

حجت نظرى (عضو حزب اعتماد ملى)

زهره آشتيانى (فعال رسانه اى)

جهانبخش امینی(نماینده مردم کرمانشاه در دوره هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی)

حسن بيادى (عضو شوراى شهر دوم از فهرست آبادگران)

موسوى اجاق (نماينده ادوار مجلس)

حسين نقاشى (عضو شوراى مركزى حزب اتحاد ملت ايران)



ثبت نام كنندگان شاخص در روز پنجم:

الهه راستگو (عضو كنونى شوراى شهر)

ميثم مظفر (مديرعامل سابق تاكسيرانى-دوره قاليباف) 

رضا تقى پور (وزير دولت احمدى نژاد و عضو كنونى شوراى شهر)

حجت الاسلام ناصحى (عضو كنونى شوراى شهر تهران-اصولگرا)

سجاد سالك (عضو شوراى مركزى حزب ندا)

محمد سالارى (عضو كنونى شوراى شهر-قائم مقام حزب همبستگى)

معروف صمدى (نماينده ادوار مجلس)

حمزه شکیب (از اعضای شورای شهر دوره سوم تهران)

حسن خليل آبادى (عضو على البدل شوراى شهر و عضو انجمن اسلامى معلمان)

فاطمه دانشور (عضو شوراى شهر ) 

زهرا نژاد بهرام (فعال زنان - اصلاح طلب)


 ثبت نام كنندگان شاخص در روز چهارم:

على مقدس زاده (شهردار منطقه ٦ در دوره كرباسچى)

حبیب کاشانی  (عضو اصولگرای شورای شهر تهران)

ابوالفضل قناعتی (عضو اصولگرای شورای شهر تهران)

حسين رضازاده (عضو اصولگرای شورای شهر تهران)

عليرضا دبير (عضو اصولگرای شورای شهر تهران) 

حسام عقبايى (رييس اتحاديه املاك)

على قائم مقامى (تهيه كننده سينما)

خسرو دانشجو (از مديران دولت احمدى نژاد)

داريوش قنبرى (نماينده ادوار-اصلاح طلب)

حبيب اله طاهرخانى (عضو هيات مديره شهرهاى جديد)

حميد سجادى (معان اسبق وزارت ورزش و جوانان-دولت احمدى نژاد)


***اخبار آنلاين مرتبط با اين مطلب را در كانال نوانديش دنبال كنيد***


ثبت نام كنندگان شاخص در روز سوم:

عليرضا فغانى داور بين المللى فوتبال

على سلطانى فر فرزند وزير ورزش و جوانان 

محى الدين فاضليان فعال دانشجويى اصلاح طلب

تندگويان عضو كنونى شوراى شهر تهران / اصلاح طلب

داود تاجران شهردار منطقه ٢٠ در دوره كرباسچى

تهمینه دانیالی(معاون سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به رياست بقايى و در دولت احمدی‌نژاد)

عليزاده طباطبايى (عضو حزب كارگزاران)

زهرا صدر اعظم نورى (شهردار اسبق مناطق تهران)

محمدرضا عيوضى (خواننده پاپ)

علی محمد غریبانی (عضو جبهه اصلاحات)

على باقرى ( عضو سابق سازمان مجاهدين و مدیرکل سیاسی وزارت کشور دولت اصلاحات)

حسن رباطى (از شهرداران اسبق مناطق تهران- اصلاح طلب)

نصيرى (از شهرداران اسبق مناطق تهران)

حسين دهباشى

عزت الله تقواييان (فعال سياسي اصلاح طلب)

عادل عبدى (عضو مجمع فرهنگيان ايران اسلامى-اصلاح طلب) 


ثبت نام كنندگان شاخص در روزهاى اول و دوم:

اسماعيل دوستى
محمد حقانى
مختاباد
صابرى
غلامرضا انصارى(اعضاى اصلاح طلب كنونى شوراى شهر)
پيرهادى(عضو اصولگراى شوراى شهر) 
هادى ساعى(عضو كنونى شوراى شهر) 

شهربانو امانى (نماينده ادوار مجلس)

محمد عليخانى (نماينده ادوار مجلس و قائم مقام اسبق سازمان حمل و نقل و ترافيك شهردارى تهران - اصلاح طلب)

حسن رسولى (استاندار در دولت اصلاحات)

ابراهيم اصغرزاده (عضو شوراى شهر اول)

مرتضى الويرى (شهردار اسبق تهران-اصلاح طلب)

محمد على زم (فعال فرهنگى)

غلامعلى رجايى (مشاور آيت الله هاشمى)

مصطفى سليمى (شهردار مناطق مختلف تهران) 

رضا ايرانمنش (بازيگر)

مصطفى موسوى لارى فرزند وزير كشور دولت اصلاحات و فارغ التحصيل معمارى

حسين نيكخواه فعال جوان اصلاح طلب 

فائزه دولتى فعال جوان اصلاح طلب 

مهدى نادمى فعال جوان اصلاح طلب

عليرضا دهقان (نماينده سابق و گزارشگر ورزشى)

مهدى خورشيدى (داماد احمدى نژاد)

كمال عليپور نماينده سابق مجلس

مجيد نصير پور نماينده سابق مجلس

محسن نايبى فعال اصولگر و مديرعامل اسبق مترو

مجتبى حسينى توسل
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: