- اعلام زمان پخش «نون خ ۵»
- عکس های جدید و جالب از استایل «بانو سویا» سریال جومونگ در سئول کره جنوبی
- این عکسها رابطه شروین و ترلان پروانه را تایید میکند؟
- چهره بدون آرایش و تصاویر متفاوت از سیما تیرانداز (عکس)
- خاطره آقای همساده از «بده بزنیم» در گفتگو با پشه و ایرج طهماسب! (ویدئو)
- ژست های عجیب الناز شاکردوست در سفر به بیستون (تصاویر)
- سریال حشاشین بحث بر سر حسن صباح را داغ کرد / دیدگاه مورخان درباره شخصیت رهبر فرقه اسماعیلیان ایران
اعلام برندگان اسکار ۲۰۱۸
جوایز اسکار
مراسم اعطای جوایز نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار در سالن دالبی تئاتر لسآنجلس آغاز شد.
به گزارش ایسنا، مراسم پایانی اسکار ۲۰۱۸ در حالی آغاز شده که فیلم «شکل آب» به کارگردانی «گیلرمو دلتورو» با نامزدی در ۱۳ شاخه پیشتاز نامزدهای اسکار نام گرفت و فیلم «سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ» ساخته «مارتین مکدونا» در ۹ شاخه و درام جنگی «دانکرک» به کارگردانی «کریستوفر نولان» نیز در ۷ شاخه شانس کسب جایزه دارد.
فهرست نامزدها و برندگان نودمین دوره این جوایز سینمایی به این شرح است:
** بهترین فیلم بلند
نامزدها: مرا به نامت صدا کن، تاریکترین ساعت، دانکرک، برو بیرون، لیدی برد، رشته خیال، پُست، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ
برنده:
** بهترین کارگردانی
نامزدها: کریستوفر نولان (دانکرک)، جردن پیل (برو بیرون)، گرتا گرویگ (لیدی برد)، پل توماس اندرسون (رشته خیال)، گیلرمو دلتورو (شکل آب)
برنده: گیلرمو دلتورو (شکل آب)
** بهترین بازیگر نقش اول مرد
نامزدها: تیموثی شالمی (مرا به نامت صدا کن)، دنیل دیلوئیس (رشته خیال)، گری اُلدمن (تاریکترین ساعت)، دنزل واشنگتن (رومن جی)
برنده: گری اُلدمن (تاریکترین ساعت)
** بهترین بازیگر نقش اول زن
نامزدها: سلی هاوکینز (شکل آب)، فرانسس مکدورماند (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)، مارگت روبی (من، تانیا)، سیرشا رونان (لیدی برد)، مریل استریپ (پُست)
برنده: فرانسس مکدورماند (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)
** بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
نامزدها: ویلم دفو (پروژه فلوریدا)، وودی هارلستون (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)، ریچارد جنکینز (شکل آب)، کریستوفر پلامر(همه پول دنیا)، سم راکول (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)
برنده: سم راکول/ سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ
** بهترین بازیگر نقش مکمل زن
نامزدها: مری جل بلایج (مادباند)، الیسون جنی (من تانیا)، لسلی منویل (رشته خیال)، لوری میتکالف (لیدی برد)، اوکتاویا اسپنسر (شکل آب)
برنده: الیسون جنی (من تانیا)
** بهترین فیلم غیرانگلیسی
نامزدها: یک زن شگفتانگیز (شیلی)، در جسم و روح (مجارستان)، توهین (لبنان)، بیعشق (روسیه)، میدان (سوئد)
برنده: یک زن شگفتانگیز (شیلی)
** بهترین فیلمنامه اقتباسی
نامزدها: مرا به نامت صدا کن، هنرمند فاجعه، لوگا، بازی مالی، مادباند
برنده: مرا به نامت صدا کن
** بهترین فیلمنامه اصلی
نامزدها: بیمار بزرگ، برو بیرون، لیدی برد، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ
برنده: برو بیرون
** بهترین مستند بلند
لینک کپی شد
نظر شما